Ja jak tibie ściągnąłem i odpaliłem, to zaraz po krótkiej mojej przygodzie w to, wylądowała w koszu :+)
jak byłem w gimnazjum to szacunek wzbudzała postać na setnym levelu . kumpel często nie przychodził do szkoły bo grał a teraz już ktoś wbił 2900 level