d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Otwieram
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 02:15pm
200 ml krupnika kokosowego i mam wszystko w dupie!

This post was edited by fafnirek on Sep 12 2025 02:16pm
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 12 2025 02:23pm
myślałem że autentycznie jesz zupę kokosową :rofl:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 02:30pm
myślałem że autentycznie jesz zupę kokosową :rofl:


Wiśniową zupę kiedyś jadłem, babcia św. pamięci taką robiła, ale kokosowej, to nie :D już wypiłem te 200 i mam jeszcze drinka w puszce :angel:
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 12 2025 02:31pm
Skromny piątek jak ino 200 i jakiś wynalazek 👀😋
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 12 2025 02:34pm
Wiśniową zupę kiedyś jadłem, babcia św. pamięci taką robiła, ale kokosowej, to nie :D już wypiłem te 200 i mam jeszcze drinka w puszce :angel:


mi po tych dwóch mocnych kawach i monsterku Mango Loco odechciało się spać :( ja bym wypił teraz zimną koka kolkę z butelki szklanej albo chociaż puchy . Babcie to świetnie gotowały. zawsze się zastanawiam jak to się działo że kiedyś nie było instant rosołków a rosół babciny wychodził taki złoty i zajebisty nie do podrobienia .
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 02:35pm
Skromny piątek jak ino 200 i jakiś wynalazek 👀😋


Piw raczej nie piję, to się ratuję jakimiś wynalazkami :+)
mi po tych dwóch mocnych kawach i monsterku Mango Loco odechciało się spać :( ja bym wypił teraz zimną koka kolkę z butelki szklanej albo chociaż puchy . Babcie to świetnie gotowały. zawsze się zastanawiam jak to się działo że kiedyś nie było instant rosołków a rosół babciny wychodził taki złoty i zajebisty nie do podrobienia .


Kto nie gotuje tak świetnie, jak nie nasze babcie 👀
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 12 2025 02:46pm
mi po tych dwóch mocnych kawach i monsterku Mango Loco odechciało się spać :( ja bym wypił teraz zimną koka kolkę z butelki szklanej albo chociaż puchy . Babcie to świetnie gotowały. zawsze się zastanawiam jak to się działo że kiedyś nie było instant rosołków a rosół babciny wychodził taki złoty i zajebisty nie do podrobienia .


Babcia wpierdalała do rosołu dwie łyżki kucharka, ale ty o tym nie wiedziałeś
Member
Posts: 10,549
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 12 2025 03:21pm
Smacznego. :P
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 03:21pm
Smacznego. :P


Dziękuję!
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 12 2025 03:28pm
Babcia wpierdalała do rosołu dwie łyżki kucharka, ale ty o tym nie wiedziałeś


nieciekawa sytuacja drogi kolego :mellow:
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll