zaraz się kładę drodzy koledzy :) Fafnir pewnie całą noc będzie w Brawl Stars pykał bo On nie śpi nigdy :mellow:
No może trochę pogram. Próbowałem jeszcze raz w lsa pograć i się z nim przeprosić, ale jak usunąłem swoją postać ze zdobytymi profami, to chyba nie ma sensu od nowa zaczynać.