Powodzenia z bandytami w latarni, jakby to był zwykły gotyk to łatwiej by było smoki pokonać niż tych skurwoli =]
wiem mają w chuj życia i mają mnie na hitka ale myślę że zaoszczędzone złoto wydam na podbicie many i tą runką od Vatrasa ich jakoś po kolei uciupię a jak będzie problem to jakoś ich wyminę żeby dostać się do tej kapliczki. szkielet goblin to dla mnie must have na początku gry bo chce poczyścić content w pierwszym akcie zanim pójdę do Hagena . oglądałem na yt coś tam z necro i w mid late game szkielety wszystko czyszczą ale pierwszy akt jest najfajniejszy mimo wybojów. pozdro!