dla mnie ta grafika byla niegrywalna. zero klimatu diablo tylko jakas mobilka w stylu torchlighta. wiem, ze w h&s grafika to tylko 1 z elementow ale jak dla mnie na tyle spierdolili, ze nie chcialo mi sie na to patrzec. jedyne co bylo fajne to, ze animacje byly plynne.
Z grafiką się zgadzam, ale ona, wbrew powszechnemu mniemaniu, w D4 też była chujowa, a animacje i modele przeciwników nadal były cukierkowe. Tzw. blizzard style nie pasuje i nigdy nie będzie pasować do Diablo. Czwórka wyglądała po prostu jak trójka w odcieniach szarości.