d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Diablo 3 Sezon 36
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 11,274
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Sep 12 2025 06:43am
Zagraj w DCS
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 12 2025 06:46am
Zagraj w DCS


co kurwa? problem? :mellow:
Member
Posts: 28,906
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Sep 12 2025 06:50am
Bez przesady. D3 miało swoje momenty. W odróżnieniu od czwórki, która od początku do teraz jest totalnym gównem.


dla mnie ta grafika byla niegrywalna. zero klimatu diablo tylko jakas mobilka w stylu torchlighta. wiem, ze w h&s grafika to tylko 1 z elementow ale jak dla mnie na tyle spierdolili, ze nie chcialo mi sie na to patrzec. jedyne co bylo fajne to, ze animacje byly plynne.
Member
Posts: 660
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Sep 12 2025 07:15am
dla mnie ta grafika byla niegrywalna. zero klimatu diablo tylko jakas mobilka w stylu torchlighta. wiem, ze w h&s grafika to tylko 1 z elementow ale jak dla mnie na tyle spierdolili, ze nie chcialo mi sie na to patrzec. jedyne co bylo fajne to, ze animacje byly plynne.

Z grafiką się zgadzam, ale ona, wbrew powszechnemu mniemaniu, w D4 też była chujowa, a animacje i modele przeciwników nadal były cukierkowe. Tzw. blizzard style nie pasuje i nigdy nie będzie pasować do Diablo. Czwórka wyglądała po prostu jak trójka w odcieniach szarości.
Member
Posts: 11,274
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Sep 12 2025 07:17am
co kurwa? problem? :mellow:


Problem kurwo
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Sep 12 2025 07:43am
gram w hero siege drogi kolego :)

ale hf
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Sep 12 2025 07:44am
Z grafiką się zgadzam, ale ona, wbrew powszechnemu mniemaniu, w D4 też była chujowa, a animacje i modele przeciwników nadal były cukierkowe. Tzw. blizzard style nie pasuje i nigdy nie będzie pasować do Diablo. Czwórka wyglądała po prostu jak trójka w odcieniach szarości.


tzw d3,5

This post was edited by firstmurloc on Sep 12 2025 07:44am
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 12 2025 09:17am
Zatem wygrał Krzyżowiec.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 12 2025 10:18am
Nie wiem w trójkę to grałem może z godzinę lata temu 🤷‍♀️


To ja grałem nawet nie minutę, poruszyłem tylko postacią w przód, ciężko to nazwać graniem.
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll