d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Oł Noł Achtung Achtung!
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,549
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 11 2025 03:19pm
Potem się dziwisz, że ktoś nazywa cię kremlowskim głosem na forum. XD Zanim coś napiszę, pozwolę ci kompromitować się dalej. Proszę napisz, co miałaby osiągnąć Ukraina tym atakiem i jak dokładnie przeprowadziła tę operację.


A co potem? Nauka alfabetu czy budowa pantofelka?


Huhu, jeżeli ktoś nie liże odbytów banderowskich, to od razu ma być kremlowską onucą? :| W takim razie większość naszego społeczeństwa, to "kremlowskie głosy".
Typowa tvn-owska retoryka.
Member
Posts: 662
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Sep 11 2025 04:23pm
Huhu, jeżeli ktoś nie liże odbytów banderowskich, to od razu ma być kremlowską onucą? :| W takim razie większość naszego społeczeństwa, to "kremlowskie głosy".

Nie. Kremlowską onucą jest się wtedy, kiedy wbrew faktom, wygłaszasz pogląd, który jest zgodny 1:1 z linią Moskwy. Co do Ukrainy, skoro rozmawiamy o wojnie, to trudno żebym pisał coś, co nie jest w dużej mierze tożsame z ich interesem w tej materii, bo mamy je, jako państwa, bardzo podobne. Swoją drogą, nikt nam nie każe kochać Ukraińców. Możemy ich nawet nie lubić. To jest naprawdę bez znaczenia i męczy mnie to emocjonalne podejście do polityki zagranicznej.
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Sep 12 2025 03:48am
Nie mam żadnych wątpliwości, że wrogiem Polaków są Rosjanie a nie Ukraińcy.
Rosjanie chcą maksymalnie skłócić Polaków i Ukraińców, bo pokłócone narody łatwiej podbić.
Żeby nie było, nie kocham Ukraińców. Tam też są różni ludzie, jedni lepsi drudzy gorsi. Do tego długo byli pod okupacją ZSRR co też wywarło wpływ. Uważam, że Ukraińcy którzy uciekli powinni płacić specjalny podatek na rzecz swojego państwa pogrążonego w wojnie.
Powyższe nie zmienia faktu, że ukraińska armia działa aktualnie w interesie państwa polskiego, strzelając do ruskich.
Nawet jeśli ostatecznie Ukraina przegra wojnę, to im więcej Moskali zastrzeli, im więcej sprzętu zniszczy to tym mniejsza szansa że ruskim strzeli do głowy atakować państwa NATO.
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 12 2025 04:10am
Nie mam żadnych wątpliwości, że wrogiem Polaków są Rosjanie a nie Ukraińcy.
Rosjanie chcą maksymalnie skłócić Polaków i Ukraińców, bo pokłócone narody łatwiej podbić.
Żeby nie było, nie kocham Ukraińców. Tam też są różni ludzie, jedni lepsi drudzy gorsi. Do tego długo byli pod okupacją ZSRR co też wywarło wpływ. Uważam, że Ukraińcy którzy uciekli powinni płacić specjalny podatek na rzecz swojego państwa pogrążonego w wojnie.
Powyższe nie zmienia faktu, że ukraińska armia działa aktualnie w interesie państwa polskiego, strzelając do ruskich.
Nawet jeśli ostatecznie Ukraina przegra wojnę, to im więcej Moskali zastrzeli, im więcej sprzętu zniszczy to tym mniejsza szansa że ruskim strzeli do głowy atakować państwa NATO.


Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum. W szczególności trzeba zwrócić uwagę na wspomnianą kwestie podatku dla obywateli Ukrainy B)
Member
Posts: 662
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Sep 14 2025 07:06am
Nawet jeśli ostatecznie Ukraina przegra wojnę, to im więcej Moskali zastrzeli, im więcej sprzętu zniszczy to tym mniejsza szansa że ruskim strzeli do głowy atakować państwa NATO.

Jeśli Ukraina wpadnie w ręce Ruskich, to będzie tylko kwestią czasu, kiedy w regionie wybuchnie kolejna wojna. Jakikolwiek układ pokojowy, nie może dzielić państw międzymorza, bo taki stan zawsze będzie jedynie przerwą w zbrojnych działaniach. Wszystkie te państwa muszą być w jednym bloku geopolitycznym. Jest to nieusuwalna i niemożliwa do przeskoczenia cecha tej części świata. Jest to jednocześnie właściwość stojąca ponad podziałami, sympatiami czy historią. Dlatego zawsze podkreślam, że Wołyń, przy całym szacunku do ofiar, nie ma znaczenia (lub jest ono marginalne) z punktu widzenia trwałości państwowości naszego kraju. Jeśli ktoś kiedykolwiek twierdzi coś innego, to znaczy, że nie rozumie podstawowych spraw i próbuje grać w Pokera, kartami do Piotrusia.

This post was edited by VVilkacy on Sep 14 2025 07:07am
Member
Posts: 11,280
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Sep 14 2025 07:24am
Nie mam żadnych wątpliwości, że wrogiem Polaków są Rosjanie a nie Ukraińcy.
Rosjanie chcą maksymalnie skłócić Polaków i Ukraińców, bo pokłócone narody łatwiej podbić.
Żeby nie było, nie kocham Ukraińców. Tam też są różni ludzie, jedni lepsi drudzy gorsi. Do tego długo byli pod okupacją ZSRR co też wywarło wpływ. Uważam, że Ukraińcy którzy uciekli powinni płacić specjalny podatek na rzecz swojego państwa pogrążonego w wojnie.
Powyższe nie zmienia faktu, że ukraińska armia działa aktualnie w interesie państwa polskiego, strzelając do ruskich.
Nawet jeśli ostatecznie Ukraina przegra wojnę, to im więcej Moskali zastrzeli, im więcej sprzętu zniszczy to tym mniejsza szansa że ruskim strzeli do głowy atakować państwa NATO.


W Rosji też są różni ludzie. Lepsi i gorsi
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 14 2025 08:14am
W Rosji też są różni ludzie. Lepsi i gorsi


Tych lepszych jest tylko maksymalnie 1%

Ogólnie spotkałem kilku Rusków w swoim życiu i różnica jest taka, że Polak jak wyjedzie gdzieś gdzie mu się lepiej żyje np. Do Niemca to ma wyjebane w Polskę. Natomiast Rusek mimo że w Rosji srał zimą do latryny osiedlowej, a u niemcat ma prywatny kibel to dla niego Rosja i tak jest najlepsza na świecie koniec historii. B)

This post was edited by kondes on Sep 14 2025 08:14am
Member
Posts: 30,731
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 14 2025 08:20am
Tych lepszych jest tylko maksymalnie 1%

Ogólnie spotkałem kilku Rusków w swoim życiu i różnica jest taka, że Polak jak wyjedzie gdzieś gdzie mu się lepiej żyje np. Do Niemca to ma wyjebane w Polskę. Natomiast Rusek mimo że w Rosji srał zimą do latryny osiedlowej, a u niemcat ma prywatny kibel to dla niego Rosja i tak jest najlepsza na świecie koniec historii. B)


to zle być Patriotą ? :mellow:
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 14 2025 08:23am
to zle być Patriotą ? :mellow:


Bardzo dobrze być patriota B) tylko jak coś jest chujowe to trzeba umieć też powiedzieć że jest chujowe. Jak dla przykładu polskie rozdawnictwo B)
Go Back To Polska Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll