d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dbz Abridged
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 12 2025 02:25am
Obejrzałem całe po raz kolejny i jak zwykle ta sama radocha :D Seria stworzona dla jaj, tak genialna, że deklasuje oryginał. No i to zakończenie


This post was edited by Pozdrawiam on Sep 12 2025 02:31am
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Sep 12 2025 03:10am
kochany dbz ! słyszałem że seria po bu miała normalnie iść dalej ale Akira T. zachorował z tego co czytałem został prawdopodobnie otruty ale trzymane jest to w tajemnicy ... ogólnie dragon ball miał mieć 10 000 odcinków a fuzje sayan miały się dziać nawet do ssj1000 ;O?? z tego co wiem dalsze serie miały być o całym uniwersum mocy ( ze źródeł wynika że Sayanie to rud wojowników Chaosu ) a cała faza polegać miała na walce ze złymi którzy siali spustoszenie w swoich galaktykach ( np. ze złymi sayanami ) na końcu Songo dowiaduje się że ma na imie Bravo i jest wybrańcem który musiał powstrzymać zło
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 12 2025 03:14am
kochany dbz ! słyszałem że seria po bu miała normalnie iść dalej ale Akira T. zachorował z tego co czytałem został prawdopodobnie otruty ale trzymane jest to w tajemnicy ... ogólnie dragon ball miał mieć 10 000 odcinków a fuzje sayan miały się dziać nawet do ssj1000 ;O?? z tego co wiem dalsze serie miały być o całym uniwersum mocy ( ze źródeł wynika że Sayanie to rud wojowników Chaosu ) a cała faza polegać miała na walce ze złymi którzy siali spustoszenie w swoich galaktykach ( np. ze złymi sayanami ) na końcu Songo dowiaduje się że ma na imie Bravo i jest wybrańcem który musiał powstrzymać zło


A na końcu przychodzi Andrzej Duda, pokonuje Zeno i zostaje najwyższy bóstwem, zwierzchnikiem Bogów Światów oraz Bogów Zniszczenia. Władcą wszystkich osiemnastu wszechświatów i potężnym Cieniem Mgły.
Tak właśnie miało być.
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 12 2025 03:18am
Nie mam 12 lat drogi kolego B)
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Sep 12 2025 03:35am
A na końcu przychodzi Andrzej Duda, pokonuje Zeno i zostaje najwyższy bóstwem, zwierzchnikiem Bogów Światów oraz Bogów Zniszczenia. Władcą wszystkich osiemnastu wszechświatów i potężnym Cieniem Mgły.
Tak właśnie miało być.


Sag db miało być mase nawet BRAVO GOKU miał się pojawić ale niestety... coś złego się stało ;_;
Member
Posts: 42,125
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 12 2025 03:35am
Oglądałem db na chyba rtl 7 przed wyjściem do podstawówki teraz tak patrze i sie zastanawiam co ja widziałem w tej chińskiej bajce lata temu 👀 chyba to ze nie było prawie nic innego w tv 😅
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 12 2025 04:11am
Oglądałem db na chyba rtl 7 przed wyjściem do podstawówki teraz tak patrze i sie zastanawiam co ja widziałem w tej chińskiej bajce lata temu 👀 chyba to ze nie było prawie nic innego w tv 😅


Również nurtuje mnie podbnet pytanie i podobnie nie znam na. Od odpowiedzi B)
Member
Posts: 78,761
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 12 2025 04:13am
Nie mam 12 lat drogi kolego B)


co kto lubi
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 12 2025 04:14am
co kto lubi


Jako 12 latek lubię bardzo, ale jako Eustachy motyka aka stary dziad nie lubię drogi kolego B)
Member
Posts: 10,546
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 12 2025 04:31am
Oglądałem db na chyba rtl 7 przed wyjściem do podstawówki teraz tak patrze i sie zastanawiam co ja widziałem w tej chińskiej bajce lata temu 👀 chyba to ze nie było prawie nic innego w tv 😅


DB z francuskim dubbingiem + legendarny lektor Marek Robaczewski aka Zbigniew Dobrzański aka Zbigniew Raciborski. :drool:
Absolutna klasyka, który chyba nigdy mi się nie znudzi. :love:
Go Back To Polska Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll