Kurwa, a mnie olśniło dzisiaj, że jeszcze nie piłem waniliowej coca-coli. Jutro sobie ją kupię, wypiję (lub wyleję) i dam znać co i jak. :unsure:
nie polecam, ostatnio waniliowego dr peppera kupilem - 330ml i nie popelnie tego bledu wiecej
cola kiedys miala niezle smaki np limonkowy, imbirowy a od dawna nie widzialem nic poza klassiker