d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sobie Ostatnio Kupiłeś
Prev1131415161749Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2025 01:12am
Tigera i szczoteczkę do zębów.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2025 09:26am
Obcinacz do paznokci.
Member
Posts: 78,747
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 11 2025 10:53am
Obcinacz do paznokci.


Ciekawy zakup
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2025 11:27am
Ciekawy zakup


Trzymałem swój stary obcinacz pod prysznicem i był cały pordzewiały :lol:
Member
Posts: 42,108
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 11 2025 11:30am
Zgrzewkę wody z gazem 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2025 12:38pm
Drinka w puszce o smaku wiśniowym, ale go chyba nie wypiję dzisiaj.
Member
Posts: 10,540
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 11 2025 12:44pm
Drinka w puszce o smaku wiśniowym, ale go chyba nie wypiję dzisiaj.


Kurwa, a mnie olśniło dzisiaj, że jeszcze nie piłem waniliowej coca-coli. Jutro sobie ją kupię, wypiję (lub wyleję) i dam znać co i jak. :unsure:
Member
Posts: 42,108
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 11 2025 12:47pm
Kurwa, a mnie olśniło dzisiaj, że jeszcze nie piłem waniliowej coca-coli. Jutro sobie ją kupię, wypiję (lub wyleję) i dam znać co i jak. :unsure:


To już nie ten smak co kiedyś :(
Member
Posts: 10,800
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Sep 11 2025 01:16pm
Kurwa, a mnie olśniło dzisiaj, że jeszcze nie piłem waniliowej coca-coli. Jutro sobie ją kupię, wypiję (lub wyleję) i dam znać co i jak. :unsure:


nie polecam, ostatnio waniliowego dr peppera kupilem - 330ml i nie popelnie tego bledu wiecej

cola kiedys miala niezle smaki np limonkowy, imbirowy a od dawna nie widzialem nic poza klassiker
Member
Posts: 20,817
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Sep 11 2025 01:18pm
Tylko pepsi zero
Go Back To Polska Topic List
Prev1131415161749Next
Add Reply New Topic New Poll