d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Informacja Ważna
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,549
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 11 2025 10:59am
Dzwonek rowerowy ROCKBROS 34210002001 Czarny 34.99 zł
Kominiarka BICYCLE GEAR Balaklawa 725581 Czarny 14.99 zł
Czapka NEO TOOLS 81-632 29.99 zł

Wartość zamówienia

79.97 zł

Łącznie

79.97 zł

:mellow:

This post was edited by rurzowiak on Sep 11 2025 11:00am
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 11 2025 11:15am
po co Ci kominiarka? :o
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 11 2025 11:16am
po co Ci kominiarka? :o


Zakłada kominiare kiedy jedzie na robote :ph34r:
Member
Posts: 10,549
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 11 2025 11:48am
po co Ci kominiarka? :o


Zakłada kominiare kiedy jedzie na robote :ph34r:


Nie. :P
Często jeżdżę rowerem wieczorami lub nocami, a że wielkimi krokami zbliża się jesień, to wieczory oraz nocki, będą coraz bardziej chłodniejsze + fajna defensywa przeciwko wszelakim wiatrom daje taka kominiarka.
Mam już jedną kominiarkę w domu, ale ta stara jest z grubszego materiału i bardziej pasuje na zimowe przejażdżki, niż jesienne.

Dzwonek rowerowy da mi immunity przeciwko współczesnym gestapowcom, którzy mogą wystawiać mandaty po 500 zł za brak dzwonka (i nie ma tu taryfy ulgowej - zawsze 500 zł wstawiają, bezczelne chuje) + przydaje się na śpiące Julki i rozkosznych Brajanków patrzących się w telefony, zamiast uważać na zacnych rowerzystów, między innymi, takich jak Ja.

A czapeczkę z światełkiem LED już od dawna chciałem mieć + taka czapka daje mi potężny bonus do przeżywalności (ochrona przed coldem, wiatrem) + będę mógł nią oślepiać przechodniów. :drool:
Światełkiem rowerowym też mogę, lecz to czapka niedługo będzie głównym oślepiaczem, bo strumieniem mocarnego światła, będę mógł sterować przy pomocy szyji przymocowanej do głowy, a nie tylko samymi rękami trzymającymi kierownicę. Taka sytuacja! :evil:
Member
Posts: 661
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Sep 11 2025 12:09pm
Będziesz pedalarzem?



This post was edited by VVilkacy on Sep 11 2025 12:11pm
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Sep 11 2025 12:29pm
Będziesz pedalarzem?

https://www.youtube.com/watch?v=h4zjbDZ9tOE


hah
Member
Posts: 10,549
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 11 2025 12:33pm
Będziesz pedalarzem?

https://www.youtube.com/watch?v=h4zjbDZ9tOE


Po prostu lubię jeździć na rowerze.
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 11 2025 01:09pm
Nie. :P
Często jeżdżę rowerem wieczorami lub nocami, a że wielkimi krokami zbliża się jesień, to wieczory oraz nocki, będą coraz bardziej chłodniejsze + fajna defensywa przeciwko wszelakim wiatrom daje taka kominiarka.
Mam już jedną kominiarkę w domu, ale ta stara jest z grubszego materiału i bardziej pasuje na zimowe przejażdżki, niż jesienne.

Dzwonek rowerowy da mi immunity przeciwko współczesnym gestapowcom, którzy mogą wystawiać mandaty po 500 zł za brak dzwonka (i nie ma tu taryfy ulgowej - zawsze 500 zł wstawiają, bezczelne chuje) + przydaje się na śpiące Julki i rozkosznych Brajanków patrzących się w telefony, zamiast uważać na zacnych rowerzystów, między innymi, takich jak Ja.

A czapeczkę z światełkiem LED już od dawna chciałem mieć + taka czapka daje mi potężny bonus do przeżywalności (ochrona przed coldem, wiatrem) + będę mógł nią oślepiać przechodniów. :drool:
Światełkiem rowerowym też mogę, lecz to czapka niedługo będzie głównym oślepiaczem, bo strumieniem mocarnego światła, będę mógł sterować przy pomocy szyji przymocowanej do głowy, a nie tylko samymi rękami trzymającymi kierownicę. Taka sytuacja! :evil:


Ja se tam kupiłem wszystkie bajery do roweru i jest spoko jeszcze najebałem koła na fulla i sie lekko jeździ po asfalcie 😅

Jeszcze sobie kupię świecące nakrętki na wyntle i kulki na szprychy :rofl:

This post was edited by Mis_nom on Sep 11 2025 01:10pm
Member
Posts: 10,549
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 11 2025 01:42pm
Ja se tam kupiłem wszystkie bajery do roweru i jest spoko jeszcze najebałem koła na fulla i sie lekko jeździ po asfalcie 😅

Jeszcze sobie kupię świecące nakrętki na wyntle i kulki na szprychy :rofl:


Widziałem takie odblaskowe światełka na szprychy, których kolor możesz zmieniać nawet podczas jazdy za pomocą specjalnie zamontowanej manetki, ale to już się mocny festyn robi, wdg mnie.
No ale co kto lubi. :P

This post was edited by rurzowiak on Sep 11 2025 01:43pm
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 11 2025 01:43pm
Widziałem takie odblaskowe światełka na szprychy, których kolor możesz zmieniać nawet podczas jazdy za pomocą specjalnie zamontowanej manetki, ale to już się mocny festyn, wdg mnie.
No ale co kto lubi. :P


Widziałem różne bajery tego typu 😅 nie no na codzień przypal sie świecić jak choinka na święta xd
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll