Oczywiście, że nie. Nie ufam im za grosz.
Zdarzały się różne prowokacje, które uderzały w nasz naród. Jedne były bardziej subtelne, drugie bardziej bezczelne.
Ta prowokacja, jest prowokacją bezczelną. Tak samo jak ta z rakietą, która walnęła w Przewodowie.
Potem się dziwisz, że ktoś nazywa cię kremlowskim głosem na forum. XD Zanim coś napiszę, pozwolę ci kompromitować się dalej. Proszę napisz, co miałaby osiągnąć Ukraina tym atakiem i jak dokładnie przeprowadziła tę operację.
No dajesz, jedziesz, wyjaśniasz. Tylko wpierw wytrzyj ślinę z kącików ust i staraj się nie rozwalić klawiatury paluchami, podczas nerwowej próby przekazania swojej wiedzy tajemnej.
A co potem? Nauka alfabetu czy budowa pantofelka?