d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jeżeli To Nie Fejk
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,549
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 11 2025 05:03am
Member
Posts: 20,826
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Sep 11 2025 06:10am
Fixed
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 11 2025 06:57am
Member
Posts: 30,727
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 11 2025 07:48am
a to zbój ^_^
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2025 09:08am
Kaskader jakiś.
Member
Posts: 10,549
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 11 2025 09:14am
Kaskader jakiś.


Poznałem kiedyś pewnego starego kryminalistę-włamywacza, który miał ksywkę "Pająk".
W latach młodzieńczych, jego specjalnością było włamywanie się mieszkań, które były na 4-5 piętrach w blokach. Stąd ta ksywka. :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2025 09:18am
Poznałem kiedyś pewnego starego kryminalistę-włamywacza, który miał ksywkę "Pająk".
W latach młodzieńczych, jego specjalnością było włamywanie się mieszkań, które były na 4-5 piętrach w blokach. Stąd ta ksywka. :)


Też znałem pająka, ale to był żul i kiedyś całą ulicę zablokował, bo chodził jak pająk na rękach i nogach plecami do asfaltu.
Go Back To Polska Topic List
Add Reply New Topic New Poll