d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > ósme Narodziny Skisłego Mleka
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,547
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 11 2025 05:00am
To niedługo w sumie, w końcu będziesz mógł Artur wstawiać utwory w temacie Psytrance.


Aktualnie nie słucham takiej muzy. Prawie w ogóle niczego nie słucham, oprócz podcastów.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2025 08:58am
Aktualnie nie słucham takiej muzy. Prawie w ogóle niczego nie słucham, oprócz podcastów.


Taka sytuacja :o
Member
Posts: 10,547
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 11 2025 09:03am
Taka sytuacja :o


B)
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 11 2025 09:04am
B)


jakich podcastów słuchasz drogi kolego? B)
Member
Posts: 10,547
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 11 2025 09:10am
jakich podcastów słuchasz drogi kolego? B)


Politycznych. :drool: Historycznych. :drool: Polityczno-historycznych. :drool: Filozofia polityczna. :drool:

Z wieczora będę chciał odsłuchać krótkiego wykładu: "Euzebiusz z Cezarei i imperialna teologia polityczna", profesora Adama Wielomskiego:

https://www.youtube.com/watch?v=SsHgD3MKIw4
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 11 2025 09:14am
Politycznych. :drool: Historycznych. :drool: Polityczno-historycznych. :drool: Filozofia polityczna. :drool:

Z wieczora będę chciał odsłuchać krótkiego wykładu: "Euzebiusz z Cezarei i imperialna teologia polityczna", profesora Adama Wielomskiego:

https://www.youtube.com/watch?v=SsHgD3MKIw4


wow Inteligent się trafił :D brawo trzeba się rozwijać :thumbsup: ja sobie zwale i pójdę spać bo rano po siano trzeba wstać :angel:
Member
Posts: 42,126
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 11 2025 09:15am
wow Inteligent się trafił :D brawo trzeba się rozwijać :thumbsup: ja sobie zwale i pójdę spać bo rano po siano trzeba wstać :angel:


XDDDD to będziesz sie dotykał 4h czy tak wcześnie chodzisz spac? 😅
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 11 2025 09:21am
XDDDD to będziesz sie dotykał 4h czy tak wcześnie chodzisz spac? 😅


żartowałem. nie wale już od dłuższego czasu jak opuścił mnie chłopak :( chodzę spać zawsze wcześnie po tabletkach 21-22 aprop znalazłeś jakieś dla mnie? masz czas? z chęcią nałykał bym się czegoś by tak nie bolało :cry:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 11 2025 09:22am
XDDDD to będziesz sie dotykał 4h czy tak wcześnie chodzisz spac? 😅


XD
Member
Posts: 42,126
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 11 2025 09:26am
żartowałem. nie wale już od dłuższego czasu jak opuścił mnie chłopak :( chodzę spać zawsze wcześnie po tabletkach 21-22 aprop znalazłeś jakieś dla mnie? masz czas? z chęcią nałykał bym się czegoś by tak nie bolało :cry:


Mam jakiś prozak ino nie wiem czy Cie będzie klepał 😅 zrobie Ci listę wieczorem
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll