Teraz do sylwestra planuje detox no chyba ze mi sie będzie dalej chciało ćwiczyć to nie będę pil 😅
Ja piję ostatnio mniej setek kosztem piwka 0.33 :+) kombinowałem również z jakimiś drinkami, wszystko po to, żeby zastąpić jakoś te setki, ale nie podchodzą mi za bardzo.
This post was edited by fafnirek on Sep 10 2025 04:50pm