d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Oo Zabawa Zabawa
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 9 2025 06:21pm
Ja kiedyś pracowałem z gościem, który dostał zawału podczas naszej zmiany. Wypił tyle kaw w przeciągu kilku godzin (w chuj kawy codziennie pił), i to nie takiej pedalskiej-rozpuszczalnej, tylko mocnej, która niejednego skurwola wysłałaby na inny świat.
To była moja pierwsza praca, w pierwszej placówce, a więc to musiało być na przełomie 2007-2010 roku.
Dlaczego o tym piszę? Chwilowo tajemnica to wielka, ale jeżeli ktoś zainteresuję się tym postem, to ciąg dalszy tej wypowiedzi - nastąpi.

^Kupcia :mellow:


ja się właśnie boję zawału...mój stary bydlak przeżył 6 B) i co było dalej?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 10 2025 10:01am
Ja kiedyś pracowałem z gościem, który dostał zawału podczas naszej zmiany. Wypił tyle kaw w przeciągu kilku godzin (w chuj kawy codziennie pił), i to nie takiej pedalskiej-rozpuszczalnej, tylko mocnej, która niejednego skurwola wysłałaby na inny świat.
To była moja pierwsza praca, w pierwszej placówce, a więc to musiało być na przełomie 2007-2010 roku.
Dlaczego o tym piszę? Chwilowo tajemnica to wielka, ale jeżeli ktoś zainteresuję się tym postem, to ciąg dalszy tej wypowiedzi - nastąpi.

^Kupcia :mellow:


Okej, ja się zainteresowałem.
Member
Posts: 10,549
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 10 2025 11:26am
ja się właśnie boję zawału...mój stary bydlak przeżył 6 B) i co było dalej?


Okej, ja się zainteresowałem.


Przed chwilą przypomniałem sobie jak ten gościu miał na imię - Piotrkiem się zwał. No więc Piotrek opowiadał mi wtedy, że pracował z... Gracjanem. B)
Na początku lat 90-tych, pracowali razem w piekarni. Relacjonował mi, że on nie udaje - Gracjan na prawdę taki jest, nawet bez kamer, nawet jak nie był sławny i znany w internetach.

Jeżeli zainteresowałem Was tą opowieścią, tym wspomnieniem, to dajcie znać, a napiszę jaki był koniec ich znajomości. To będzie wisienka na torcie - z jednej strony zabawna, a z drugiej strony nieco smutna. :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 10 2025 11:26am
Przed chwilą przypomniałem sobie jak ten gościu miał na imię - Piotrkiem się zwał. No więc Piotrek opowiadał mi wtedy, że pracował z... Gracjanem. B)
Na początku lat 90-tych, pracowali razem w piekarni. Relacjonował mi, że on nie udaje - Gracjan na prawdę taki jest, nawet bez kamer, nawet jak nie był sławny i znany w internetach.

Jeżeli zainteresowałem Was tą opowieścią, tym wspomnieniem, to dajcie znać, a napiszę jaki był koniec ich znajomości. To będzie wisienka na torcie - z jednej strony zabawna, a z drugiej strony nieco smutna. :blush:


Dawaj dalej.
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 10 2025 11:49am
Dawaj dalej.


Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 10 2025 03:03pm
https://www.youtube.com/watch?v=yNA8A2qdemc


Klikam i nic się nie dzieje.
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,775.13
Warn: 50%
Sep 10 2025 06:59pm
Zabawa w blotku mmmmmmmm : D
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 10 2025 07:01pm
Zabawa w blotku mmmmmmmm : D


Ile już Ci wiszą papy za chujowe nuty
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll