d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Oł Noł Achtung Achtung!
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Sep 10 2025 08:22am
ja umiem iso donor :)

chociaz wyjebalem ten kod nie pamietam skad sie to bralo


xqc chcebyciak

This post was edited by FUSIK_PUSIK3000 on Sep 10 2025 08:22am
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Sep 10 2025 08:58am
xqc chcebyciak


myslisz ze taki post przejdzie bez reporta?
Member
Posts: 11,279
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Sep 10 2025 09:41am
Kurde hujowo z dronami
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 10 2025 09:55am
Duże te drony, mają ponoć 2m x 1,5m, myślałem, że są mniejsze.
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 10 2025 12:40pm
Duże te drony, mają ponoć 2m x 1,5m, myślałem, że są mniejsze.


no wiele osób tak myśli bo częściej widzi się te drony pizdziki co bambiki dostają na komunie B)
Member
Posts: 661
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Sep 10 2025 05:09pm
ogólnie to w razie W mamy przejebane bo nikt Nam nie pomoże tak jak przy ww2 :(

Zawsze mnie śmieszy, kiedy ktoś posługuje się analogią do II wojny światowej, opisując dzisiejszą sytuację Polski.
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Sep 10 2025 07:02pm
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 10 2025 07:02pm
Chuja rozumiem co tam się dzieje xD


Nic trudnego 😅
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Sep 10 2025 10:55pm
Nic trudnego 😅


jest gdzies jakas tabela co oznaczaja te skroty? sr lw oak itp
Member
Posts: 30,722
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 11 2025 03:20am
Zawsze mnie śmieszy, kiedy ktoś posługuje się analogią do II wojny światowej, opisując dzisiejszą sytuację Polski.


:mellow:
Go Back To Polska Topic List
Prev1345678Next
Add Reply New Topic New Poll