d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Smartfon
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,056
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Sep 6 2025 05:32am
polecam samrtfon
Member
Posts: 13,347
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 6 2025 06:26am
za pozno sie zabralem za to kupowanie, nic z polecanych w tym temacie sprzetów nie jest dostepne od reki w zadnym sklepie w Łodzi.
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 6 2025 08:10am
Google pixel 10 a jak Cię nie stać to kup 9 ;) solidna bateria świetny aparat i zajebiste wsparcie
Member
Posts: 13,347
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 6 2025 10:26am
Google pixel 10 a jak Cię nie stać to kup 9 ;) solidna bateria świetny aparat i zajebiste wsparcie


to to jest juz w ogole nie dostepne w Łodzi :P cale szczescie bo juz jestem po piwie i musialbym komus zawracac glowe zeby mnie zawiozl :)
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 10 2025 04:21am
i na co się zdecydowałeś? :rolleyes:
Member
Posts: 13,347
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 10 2025 07:12am
i na co się zdecydowałeś? :rolleyes:


na razie na nic z uwagi na pobyt za granica, ale w grze zostały chyba tylko s25 i iPhone (tu w szwecji gdzie pracuje wszyscy je mają i ulatwi mi to pracę)
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 10 2025 07:19am
na razie na nic z uwagi na pobyt za granica, ale w grze zostały chyba tylko s25 i iPhone (tu w szwecji gdzie pracuje wszyscy je mają i ulatwi mi to pracę)


Ja czekam na s26 zobaczę co zrobią bo nie opłaca mi sie zmieniać na s25 bo nic nowego tam nie ma oprócz troszkę wiekszej baterii i o 0.2 cala wyswietlacza chyba no i reszty której i tak nie odczuje 🤷‍♀️

This post was edited by Mis_nom on Sep 10 2025 07:20am
Member
Posts: 13,347
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 10 2025 08:28am
Ja czekam na s26 zobaczę co zrobią bo nie opłaca mi sie zmieniać na s25 bo nic nowego tam nie ma oprócz troszkę wiekszej baterii i o 0.2 cala wyswietlacza chyba no i reszty której i tak nie odczuje 🤷‍♀️


mi też nie zależy na dużym wyświetlaczu bo mam nieduże rączki :baby:
Member
Posts: 9,143
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Sep 11 2025 07:42am
Jesli nie iPhone drogi kolego to zly wybor b)
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 11 2025 07:46am
Jesli nie iPhone drogi kolego to zly wybor b)


którą wersję IPhona Boskiego masz drogi kolego? B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll