d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Oł Noł Achtung Achtung!
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,756
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 10 2025 03:44am
Ktoś na pewno za to zaplaci, mam 12km do lotniska w pyrzowicach znajomym dach uszkodzilo bo samolot miał pojebany korytarz powietrzyny przy ładowaniu i normalnie byl rzeczoznawca i dostali hajs nawet w tv o tym gadali całkiem niedawno

https://slaskie.eska.pl/na-slasku-sceny-jak-z-filmu-top-gun-ladujacy-w-pyrzowicach-samolot-zdmuchnal-dachy-domow-aa-HyUD-Ks6h-tNbE.html



Sent


:wub: na Misia zawsze można liczyć. zrobiłeś mi weekend bo jest event i nie mam boostów a przelew będzie w piątek lub poniedziałek :( miłego dnia i dzieki !
Member
Posts: 42,129
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 10 2025 03:48am
:wub: na Misia zawsze można liczyć. zrobiłeś mi weekend bo jest event i nie mam boostów a przelew będzie w piątek lub poniedziałek :( miłego dnia i dzieki !


Spoko, milej zabawy 😋
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Sep 10 2025 04:34am
Ktoś na pewno za to zaplaci, mam 12km do lotniska w pyrzowicach znajomym dach uszkodzilo bo samolot miał pojebany korytarz powietrzyny przy ładowaniu i normalnie byl rzeczoznawca i dostali hajs nawet w tv o tym gadali całkiem niedawno

https://slaskie.eska.pl/na-slasku-sceny-jak-z-filmu-top-gun-ladujacy-w-pyrzowicach-samolot-zdmuchnal-dachy-domow-aa-HyUD-Ks6h-tNbE.html



Sent


Rozumiem, ale tu masz działające legalnie lotnisko, linie lotnicze, wszystko zarejestrowane, nadzorowane przez pięć instytucji, z licencją odpowiednich sześciu departamentów.
A jak masz ruskie drony to one wlatują do Polski na nielegalu, i płacić Ci ruscy nie zapłacą za zniszczenia, bo przecież nie po to niszczą Polakom domy żeby płacić za ich odbudowę xd
Czaisz różnice?
Member
Posts: 42,129
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 10 2025 04:54am
Rozumiem, ale tu masz działające legalnie lotnisko, linie lotnicze, wszystko zarejestrowane, nadzorowane przez pięć instytucji, z licencją odpowiednich sześciu departamentów.
A jak masz ruskie drony to one wlatują do Polski na nielegalu, i płacić Ci ruscy nie zapłacą za zniszczenia, bo przecież nie po to niszczą Polakom domy żeby płacić za ich odbudowę xd
Czaisz różnice?


Po to jest wojsko zeby ruski dron nie mógł sie dostać na teren naszego kraju a ze to pizdy nie wojsko to ruskie robią co chcą śmiać mi sie chce jak pierdola pol dnia ze polska poderwala myśliwce bo cos tam cos tam i co to dało? Tylko paliwo wyjebali :rofl:
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Sep 10 2025 05:35am
Po to jest wojsko zeby ruski dron nie mógł sie dostać na teren naszego kraju a ze to pizdy nie wojsko to ruskie robią co chcą śmiać mi sie chce jak pierdola pol dnia ze polska poderwala myśliwce bo cos tam cos tam i co to dało? Tylko paliwo wyjebali :rofl:


Przyjacielu Polska ma dwie baterie Patriot.
Ukraińcy powiedzieli, że do obrony przed ruskimi potrzebne jest minimum 25.
Sam widzisz jaka jest skala braków.
Oczywiście same patrioty to nie wszystko, aby zestrzeliwać shahedy trzeba mieć tańsze pociski bo koszt drona jest wielokrotnie mniejszy niż koszt jednej rakiety patriot.
Wojsko bazuje na tym co dają im politycy.
Jeśli politycy głównie gadają a mało robią no to jest chujowo
Member
Posts: 30,756
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 10 2025 05:59am
ogólnie to w razie W mamy przejebane bo nikt Nam nie pomoże tak jak przy ww2 :( testują Nas ale musimy wytrzymać bo po prostu nie mamy z ruskimi szans
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Sep 10 2025 07:19am
ogólnie to w razie W mamy przejebane bo nikt Nam nie pomoże tak jak przy ww2 :( testują Nas ale musimy wytrzymać bo po prostu nie mamy z ruskimi szans


Kolego nie bądź aż takim pesymistą. W WW2 mieliśmy dwóch dużych wrogów, teraz mamy tylko jednego, i do tego takiego przed którym już się w 1920 obroniliśmy.
Poza tym kupujemy w USA sprzęt za miliardy, i robimy laskę Amerykanom przy okazji. Potrzeba torturować kubańskich więźniów? Proszę bardzo panowie Amerykanie, tu mamy przyjemne baraki pod Bydgoszczą, do usług szanownych państwa xd
"Pan Trump? Bo my mamy taki pomysł żeby zrobić u nas taki fort i nazwać go "Fort Trump"."
"-Nałroki? Czy wymawiam to dobrze nazwisko panie prezydencie Polski?
-Tak, bardzo dobrze prezydencie Trump, jest pan mistrzem językowym"
Amerykanom opłaca się posiadanie takiego wasala jak my.
A nam opłaca się bulić i robić laskę Amerykanom, bo w razie czego może nie przyślą żołnierzy żeby ginęli ale będą dawać informacje, dane z satelit i być może jakieś wsparcie z powietrza.
Europa też w sumie powinna nam dać jakieś wsparcie gdyby doszło do ataku ruskich, żeby oddalić ruskich od swoich własnych granic.
Member
Posts: 34,146
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 10 2025 07:39am
Kolego nie bądź aż takim pesymistą. W WW2 mieliśmy dwóch dużych wrogów, teraz mamy tylko jednego, i do tego takiego przed którym już się w 1920 obroniliśmy.
Poza tym kupujemy w USA sprzęt za miliardy, i robimy laskę Amerykanom przy okazji. Potrzeba torturować kubańskich więźniów? Proszę bardzo panowie Amerykanie, tu mamy przyjemne baraki pod Bydgoszczą, do usług szanownych państwa xd
"Pan Trump? Bo my mamy taki pomysł żeby zrobić u nas taki fort i nazwać go "Fort Trump"."
"-Nałroki? Czy wymawiam to dobrze nazwisko panie prezydencie Polski?
-Tak, bardzo dobrze prezydencie Trump, jest pan mistrzem językowym"
Amerykanom opłaca się posiadanie takiego wasala jak my.
A nam opłaca się bulić i robić laskę Amerykanom, bo w razie czego może nie przyślą żołnierzy żeby ginęli ale będą dawać informacje, dane z satelit i być może jakieś wsparcie z powietrza.
Europa też w sumie powinna nam dać jakieś wsparcie gdyby doszło do ataku ruskich, żeby oddalić ruskich od swoich własnych granic.


Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum B)
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Sep 10 2025 08:12am
Dawno nie czytałem tak mądrych słów na tym forum B)


Szkoda że tutaj na forum nie można like'ować postów.
Byśmy sobie lajkowali nawzajem
Member
Posts: 10,806
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Sep 10 2025 08:14am
Dawaj na bnp


ja umiem iso donor :)

chociaz wyjebalem ten kod nie pamietam skad sie to bralo

This post was edited by firstmurloc on Sep 10 2025 08:14am
Go Back To Polska Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll