na razie na nic z uwagi na pobyt za granica, ale w grze zostały chyba tylko s25 i iPhone (tu w szwecji gdzie pracuje wszyscy je mają i ulatwi mi to pracę)
Ja czekam na s26 zobaczę co zrobią bo nie opłaca mi sie zmieniać na s25 bo nic nowego tam nie ma oprócz troszkę wiekszej baterii i o 0.2 cala wyswietlacza chyba no i reszty której i tak nie odczuje 🤷♀️
This post was edited by Mis_nom on Sep 10 2025 07:20am