d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Oł Noł Achtung Achtung!
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,064
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Sep 10 2025 12:46am
Z tego co się jakoś redaktor pisma o wosjku wypowiadał to one regularnie latają gdzieś w okolicach granicy żeby okrężnie zaatakować ukrów. Te wlecialy na tyle głęboko, że jakiś gienerał se pomyślał hola hola no i zestrzelił.
Member
Posts: 16,411
Joined: Apr 9 2007
Gold: 12,059.17
Sep 10 2025 01:04am
Z tego co się jakoś redaktor pisma o wosjku wypowiadał to one regularnie latają gdzieś w okolicach granicy żeby okrężnie zaatakować ukrów. Te wlecialy na tyle głęboko, że jakiś gienerał se pomyślał hola hola no i zestrzelił.

Jak coś Ci przelatuje pięć kilometrów od granicy to nawet nie masz możliwości tego zastrzelić. Bo zanim Ci F16 wystartuje i doleci to już ta rakieta przelatywała dalej na Ukrainę.
Przecież po 8 latach rządów PiSu to nasza obrona przeciwlotnicza leży i kwiczy, możemy bronić przed atakami centrum Warszawy, może jeszcze ze dwa małe miejsca w kraju i tyle naszych możliwości.
No i dzisiejszej nocy było rakiet/dronów więcej bo do tej pory wlatywało ich parę a dzisiaj z 15.
Ruscy badają w ten sposób Polskę, badają NATO:
Czy jesteśmy w stanie zareagować, czy chcemy zareagować, czy też jednak nato ograniczy się do solidarności słownej itp
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Sep 10 2025 01:11am
Jak coś Ci przelatuje pięć kilometrów od granicy to nawet nie masz możliwości tego zastrzelić. Bo zanim Ci F16 wystartuje i doleci to już ta rakieta przelatywała dalej na Ukrainę.
Przecież po 8 latach rządów PiSu to nasza obrona przeciwlotnicza leży i kwiczy, możemy bronić przed atakami centrum Warszawy, może jeszcze ze dwa małe miejsca w kraju i tyle naszych możliwości.
No i dzisiejszej nocy było rakiet/dronów więcej bo do tej pory wlatywało ich parę a dzisiaj z 15.
Ruscy badają w ten sposób Polskę, badają NATO:
Czy jesteśmy w stanie zareagować, czy chcemy zareagować, czy też jednak nato ograniczy się do solidarności słownej itp


Dobrze wiem o co chodzi kacapom i putinowi, chcą mi podpierdolic forum goldy ale ja im tego nie ulatwie i będę się bronić tzn spierdalac gdzie pieprz rośnie :)
Member
Posts: 30,731
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 10 2025 01:18am
Jest jeszcze trzecia opcja zwana BNP xd


Miś Bogol sypnij coś :angel:
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 10 2025 01:19am
Miś Bogol sypnij coś :angel:


Dawaj na bnp
Member
Posts: 30,731
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 10 2025 01:20am
Dawaj na bnp


ja nie umiem :) Farmię tylko skałki w warframe za 5fg :D
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 10 2025 01:22am
ja nie umiem :) Farmię tylko skałki w warframe za 5fg :D


Ja se pije kawkę ktos mnie pinguje na diskordzie gram i jakieś kosmiczne tipy dostaje lol 3k wpadło w 20 minut XD

Naumiem Cie jak chcesz se będziesz pyklal 😅
Member
Posts: 30,731
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 10 2025 01:23am
Ja se pije kawkę ktos mnie pinguje na diskordzie gram i jakieś kosmiczne tipy dostaje lol 3k wpadło w 20 minut XD

Naumiem Cie jak chcesz se będziesz pyklal 😅


a tam jest makao? ja lubię makao B)
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 10 2025 02:05am
Kolego a może byś zrobił przy tej okazji redbolda? Oddam fg xd


To nie są tanie rzeczy drogi kolego B)
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 10 2025 02:10am
a tam jest makao? ja lubię makao B)


Papier kamien nożyce nawet sa
Go Back To Polska Topic List
Prev12348Next
Add Reply New Topic New Poll