wsadzisz tam trawe?
wsadze tam kurwa ryj
Nie kłam, nie masz kolegów :+)
napisałem w czasie przeszłym

przyznaj mi teraz że się myliłeś
Kolego takie pity to masz w dino jakimkolwiek czy innym netto
Jak je bdziesz robil to najpierw je troche namocz w wodzie i wtedy na rozgrzanej oliwie robic, dobrze pasuje kurczak gyros. Niestety nie ma jak dostac duzych pit takich jak kiedys knysze byly w barze JOWITA na dworcu :unsure:
w piźdze chyba a nie w dino którego nie ma w moim mieście, no netto jest ale nie pojade tam bo to okolo 2.5 minuty rowerem dalej niż lidl
za reszte postu dziekuje, namocze bo wiem że nwm chrupkości nada lub świeżości, ale co do oliwy to nie wiedziałem. a jakie sosy dajesz i czy je robisz