Na ar mialem soso blizz rozpal_wiadro 😅
E: tak blizz nie fb 😅👀
Jakie miałeś konto na AR?
Ja miałem neca Weed :P
/Coś ta stronka AR nie działa, ciekawe czy to siadło już kompletnie.
Ciebie zbanowali za postacie z 40 anni w inv? Albo to był Sisio, już nie pamiętam.