☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kino
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 556
Replies: 53
Track Topic
cbx1992
Member
Posts: 30,730
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#21
Sep 9 2025 12:51am
wolę klimacik pokoju z dużym ekranem
rurzowiak
Member
Posts: 10,549
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#22
Sep 9 2025 08:05am
Quote (
xGULx @ Sep 8 2025 09:35pm
)
lubie filmy i seriale historyczne i fantazy w klimacie średniowiecza
Mam tak samo.
Quote (
fafnirek @ Sep 8 2025 11:02pm
)
Wyliczyłem, że ostatnio byłem w kinie w 2012 roku.
A ja jeszcze dawniej.
Ostatnim razem chyba w 2003 lub 2004 roku.
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#23
Sep 9 2025 08:11am
Quote (
rurzowiak @ Sep 9 2025 04:05pm
)
Mam tak samo. :hug:
A ja jeszcze dawniej. B) Ostatnim razem chyba w 2003 lub 2004 roku.
Ja byłem na "jesteś Bogiem".
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#24
Sep 9 2025 10:29am
Quote (
firstmurloc @ Sep 9 2025 07:26am
)
kurwa demonslayer film w piatek premiera euna, nie bedzie w internecie przez pewnie nastepne 2 miesiace lub dalej.
i kazde kino co patrze, seanse najdalej do niedzieli? mam nadzieje ze to niesmieszny zart i maja zamiar to pokazywac w nastepnym tygodniu bo oszaleje
chociaz nie kazde jest zaktualizowane na przyszly tydzien, nie wiem z jakim wyprzedzeniem jest aktualizacja
Idę w niedzielę na demon slejera
firstmurloc
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold
:
1,047.06
#25
Sep 9 2025 12:44pm
Quote (
Pozdrawiam @ Sep 9 2025 06:29pm
)
Idę w niedzielę na demon slejera B)
widze multikino zaktualizowało strone wiec jednak bez cisnienia tez sie wybiore
troche szkoda ze nie bedzie serialu ale zostaly 3 story arki wiec idealnie na 3 filmy
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#26
Sep 9 2025 02:49pm
Quote (
firstmurloc @ Sep 9 2025 07:44pm
)
widze multikino zaktualizowało strone wiec jednak bez cisnienia tez sie wybiore :)
troche szkoda ze nie bedzie serialu ale zostaly 3 story arki wiec idealnie na 3 filmy
Juz się nie mogę doczekać, aż obejrzę te epickir walki w IMAX
rurzowiak
Member
Posts: 10,549
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#27
Sep 9 2025 04:08pm
Quote (
fafnirek @ Sep 9 2025 04:11pm
)
Ja byłem na "jesteś Bogiem".
U mnie to chyba był "Pianista". Dobry film - polecam.
FUSIK_PUSIK3000
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold
:
70.21
#28
Sep 9 2025 05:47pm
ja bym sie wybrał na Epicka Przygoda, trzech rycerzy! Elf, Krasnolud i Człowiek wyruszą do labiryntu dałna, aby zabić Cyklopa, smoka, czarnksiężnika, który jest duchem dupy
kondes
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold
:
410.00
#29
Sep 9 2025 11:45pm
Niektórzy mogą się ze mną nie zgodzić, ale kino jest dla starych ludzi
Mis_nom
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#30
Sep 9 2025 11:51pm
Quote (
rurzowiak @ Sep 10 2025 12:08am
)
U mnie to chyba był "Pianista". Dobry film - polecam.
Leciał ostatnio w tv oglądałem 😋 przedwczoraj też leciał chłopiec w pasiastej piżamie też zajebisty film
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact