:drool:
Dlaczego uważasz, że dyskusja na temat damskiej mody jest "illegal"? Nigdy nie nosiłeś stanika lub sukienki? :mellow:
Nigdy nie nosiłem akurat, ale dużo tutaj treści ocierających się o soft p*rn

stawiam, że będzie tak. Powrót petka w kapeluszu i zamknięcie tematu
