d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1129130131132133424Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 9 2025 01:46am
Nie śpię! Pousuwałem przez noc tyle znajomych z fl, że miałem kilka dni temu 212, a zostało mi 133 :o coś mi odjebało i ostry przesiew zrobiłem.


mówiłeś że nie masz fb :o ^_^
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 9 2025 01:48am
mówiłeś że nie masz fb :o ^_^


Mówię o jsp. FB oczywiście, że nie mam i nie planuję, by się to zmieniło. I tak już od 5 lat około. I dobrze, bo nie trują dupy.
Member
Posts: 13,356
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 9 2025 02:20am
pije kolejna kawe z nudow w robocie a mój stary telefon zszedł ze 100 do 30% od rana, zaraz chyba musze przesiąść sie na książkę
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 9 2025 03:36am
Pora na kawkę i peta :+)
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 9 2025 03:51am
ja dopijam duży kubek kawusi i biorę się za obiad ^_^
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 9 2025 03:53am
ja dopijam duży kubek kawusi i biorę się za obiad ^_^


Mi zostało jeszcze pół, bo standardowo pół wypiłem do szlugi. Kiedyś te pół wylewałem i robiłem nową kawusie, ale doszedłem do wniosku, że to się nie opłaca, bo spokojnie tę połówkę możną dopić. Chyba mi po prostu zimna kiedyś nie podchodziła.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 9 2025 03:57am
Mi zostało jeszcze pół, bo standardowo pół wypiłem do szlugi. Kiedyś te pół wylewałem i robiłem nową kawusie, ale doszedłem do wniosku, że to się nie opłaca, bo spokojnie tę połówkę możną dopić. Chyba mi po prostu zimna kiedyś nie podchodziła.


ja zawsze dopijam póki jest ciepła najwyżej wiecej kiepów przy tym spale :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 9 2025 03:59am
ja zawsze dopijam póki jest ciepła najwyżej wiecej kiepów przy tym spale :D


A ja nie, zostawiam sobie ją na potem. Idę dopić właśnie.
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 9 2025 04:38am
No nic idę druga kawkę robić B)
Member
Posts: 42,122
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 9 2025 05:07am
No nic idę druga kawkę robić B)


Ja właśnie pije druga i idę malować meble ogrodowe 😋
Go Back To Polska Topic List
Prev1129130131132133424Next
Add Reply New Topic New Poll