Czemu Cię tak długo nie było? :hug:
Zrobiłem sobie przerwę od wszystkiego.
Czy na nasze, to te mleko już jest pełnoletnie?
Gościu co roku wstawia urodzinowy film dla skisłego mleka. ;-) Trzeba przyznać, że to niecodzienny kontent w internetach.
This post was edited by rurzowiak on Sep 8 2025 04:03pm