No właśnie nie mam żyda i z tymi numerami jest tak jak z kontami na jsp - niby nie można tym handlować, ale wiadomo jak to jest. Teraz w ogóle GG oferuje sprzedaż numerów 3, 4 i 5 - cyfrowych i te 5 cyfrowe stoją 100 zł, to ja nie wiem, czy to się w ogóle opłaca kisić.
I tak tego już sie nie używa prawie więc po chuj Ci to 😅 próbowałem sie zalogować ba stronie gg ale 20 lat temu miałem inny numer tel i chuj wie jakiego maila 🤷♀️