d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1121122123124125273Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 6 2025 09:33pm
Chuj wie jak jest zyd to goń to 😅 ja mialem 542663 ale to było z 20 lat temu 😅


No właśnie nie mam żyda i z tymi numerami jest tak jak z kontami na jsp - niby nie można tym handlować, ale wiadomo jak to jest. Teraz w ogóle GG oferuje sprzedaż numerów 3, 4 i 5 - cyfrowych i te 5 cyfrowe stoją 100 zł, to ja nie wiem, czy to się w ogóle opłaca kisić.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 6 2025 09:39pm
No właśnie nie mam żyda i z tymi numerami jest tak jak z kontami na jsp - niby nie można tym handlować, ale wiadomo jak to jest. Teraz w ogóle GG oferuje sprzedaż numerów 3, 4 i 5 - cyfrowych i te 5 cyfrowe stoją 100 zł, to ja nie wiem, czy to się w ogóle opłaca kisić.


I tak tego już sie nie używa prawie więc po chuj Ci to 😅 próbowałem sie zalogować ba stronie gg ale 20 lat temu miałem inny numer tel i chuj wie jakiego maila 🤷‍♀️
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 6 2025 09:41pm
I tak tego już sie nie używa prawie więc po chuj Ci to 😅 próbowałem sie zalogować ba stronie gg ale 20 lat temu miałem inny numer tel i chuj wie jakiego maila 🤷‍♀️


Ostatnim razem używałem tego w tym roku jeszcze, pisałem z ziomkiem z jsp, jak mieliśmy wtedy suspa :+)
Member
Posts: 30,831
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 7 2025 04:34am
Ostatnim razem używałem tego w tym roku jeszcze, pisałem z ziomkiem z jsp, jak mieliśmy wtedy suspa :+)


dzień dobry Faf :) ja po Niedzielnej Mszy Świętej postanowiłem jeszcze pospać i tak spałem do 11 :) zanim kawkę kupiłem i skoczyłem po monsterka zrobiła się 12 i trzeba obiadek robić a potem łupać w warframe ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 7 2025 04:53am
dzień dobry Faf :) ja po Niedzielnej Mszy Świętej postanowiłem jeszcze pospać i tak spałem do 11 :) zanim kawkę kupiłem i skoczyłem po monsterka zrobiła się 12 i trzeba obiadek robić a potem łupać w warframe ;)


Masz jakąś gierkę, w którą grasz, to jest jakieś zajęcie, mi się czasem nudzi i tylko wbijam posty na jsp.
Member
Posts: 78,768
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 7 2025 10:18am
Masz jakąś gierkę, w którą grasz, to jest jakieś zajęcie, mi się czasem nudzi i tylko wbijam posty na jsp.


ty jak oszalały te posty wbijasz ~~
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 7 2025 12:50pm
ty jak oszalały te posty wbijasz ~~


Gonię Cię :+)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 7 2025 04:43pm
Chyba trzeba iść spać :zzz:
Member
Posts: 30,831
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 7 2025 11:51pm
wstawać Misie Kolorowe! :blush: :angry:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 8 2025 11:56am
Nie śpię.
Go Back To Polska Topic List
Prev1121122123124125273Next
Add Reply New Topic New Poll