Ty pijesz chyba więcej niż ja :+)
/Widzę, że fg poszło, wydałeś na gierkę? :)
tak. tak jak obiecałem kupiłem sobie trochę itemków do warframe i będę pykał

wracam do tej gry co jakiś czas i coś tam farmię...zeby uzbierać wszystko to trzeba w chuj czasu albo w chuj platyny

dzięki Faf jeszcze raz
This post was edited by cbx1992 on Sep 4 2025 12:29pm