no faktycznie, Pan kanapka to wielkie korpo
miałem ostatnio parę rozmów, i tylko jedna firma chciała F2F, ale odmówiłem, bo inne miasto i akurat nie chciało mi się aż tak na to stanowisko iść. Rozmowę i tak przeprowadzili, tylko online.
Nie kumasz. Pan Kanapka przyjeżdża pod biuro o 7:45 i wychodzi o 8:30 i idzie chyba do innego biura

do tego pod koniec ma już głównie tylko wege kanapki na wózku

Czyli warto być koło 8mej w pracy, tak jak większość ludzi pracuje więc tłok w tramwaju
This post was edited by Ironfister on Sep 4 2025 08:41am