często się wyprowadzasz drogi kolego? :mellow:
Przez 35 lat 2 razy
No byłem u niego, pytałem się go jak długo jeszcze muszę do niego przychodzić, a on mi odpowiedział, że co roku pisze opinie na mój temat, jest wszystko w porządku ze mną, sam mi mówi, że jestem w doskonałej kondycji, więc może za rok już się odjebią ode mnie, bo to sąd mi to postanowił, takie wizyty.
A jakbyś cos odjebal to na zamek czy jak? 😅 przejebane ogolnie 🤷♀️
This post was edited by Mis_nom on Sep 4 2025 09:33am