d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Teskniliscie?
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 07:23am
Załatwiłeś wszystko? 👀


Byłem tylko w sklepie i obiad robiłem, nie załatwiałem nic dzisiaj 🤗
Member
Posts: 42,087
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 4 2025 07:27am
Byłem tylko w sklepie i obiad robiłem, nie załatwiałem nic dzisiaj 🤗


A to mi sie pojebało z wczoraj ze lekarza miałeś 😅 ja po tym szpitalu musze nadrobić parę rzeczy teraz :wacko: ale do końca tygodnia bedzie gituwa 👌
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 07:33am
A to mi sie pojebało z wczoraj ze lekarza miałeś 😅 ja po tym szpitalu musze nadrobić parę rzeczy teraz :wacko: ale do końca tygodnia bedzie gituwa 👌


No byłem u niego, pytałem się go jak długo jeszcze muszę do niego przychodzić, a on mi odpowiedział, że co roku pisze opinie na mój temat, jest wszystko w porządku ze mną, sam mi mówi, że jestem w doskonałej kondycji, więc może za rok już się odjebią ode mnie, bo to sąd mi to postanowił, takie wizyty.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 4 2025 08:10am
A to mi sie pojebało z wczoraj ze lekarza miałeś 😅 ja po tym szpitalu musze nadrobić parę rzeczy teraz :wacko: ale do końca tygodnia bedzie gituwa 👌


pamiętaj o mnie :( :wub:
Member
Posts: 42,087
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 4 2025 08:52am
pamiętaj o mnie :( :wub:


Pamiętam, podeślę Ci pozniej co mam na już bo reszty musze szukać jeszcze po przeprowadzce z Chorzowa 😅
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 4 2025 09:14am
Pamiętam, podeślę Ci pozniej co mam na już bo reszty musze szukać jeszcze po przeprowadzce z Chorzowa 😅


często się wyprowadzasz drogi kolego? :mellow:
Member
Posts: 42,087
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 4 2025 09:23am
często się wyprowadzasz drogi kolego? :mellow:


Przez 35 lat 2 razy

No byłem u niego, pytałem się go jak długo jeszcze muszę do niego przychodzić, a on mi odpowiedział, że co roku pisze opinie na mój temat, jest wszystko w porządku ze mną, sam mi mówi, że jestem w doskonałej kondycji, więc może za rok już się odjebią ode mnie, bo to sąd mi to postanowił, takie wizyty.


A jakbyś cos odjebal to na zamek czy jak? 😅 przejebane ogolnie 🤷‍♀️

This post was edited by Mis_nom on Sep 4 2025 09:33am
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 12:06pm
Przez 35 lat 2 razy



A jakbyś cos odjebal to na zamek czy jak? 😅 przejebane ogolnie 🤷‍♀️


Jakbym nie chodził po leki, to byłoby to uznane za przestępstwo i mogliby mnie znowu do psychola zamknąć. Na razie muszę się stawiać u doktorka, po jakimś czasie to minie ofc, to nie jest do końca życia.

This post was edited by fafnirek on Sep 4 2025 12:08pm
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 4 2025 12:50pm
Jakbym nie chodził po leki, to byłoby to uznane za przestępstwo i mogliby mnie znowu do psychola zamknąć. Na razie muszę się stawiać u doktorka, po jakimś czasie to minie ofc, to nie jest do końca życia.


słyszałem o takim gościu kiedyś w tv co w psychiatryku 30 pare lat siedział a był zdrowy :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 12:53pm
słyszałem o takim gościu kiedyś w tv co w psychiatryku 30 pare lat siedział a był zdrowy :D


30 lat? Nieźle :o szkoda życia.
Go Back To Polska Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll