d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Krotki Lad
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,775.13
Warn: 50%
Sep 3 2025 07:35am
Zazwyczaj mi zaraz przechodzi.


jak tam? zalozyles pampers?
Member
Posts: 2,339
Joined: May 29 2024
Gold: 0.00
Warn: 40%
Sep 3 2025 08:07am
Czemu ten schizofrenik zasrywa kazdy temat swoja prywata?
Member
Posts: 3,106
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,775.13
Warn: 50%
Sep 3 2025 08:13am
moja stajnia publiczna jest
normalnie mozesz ankiete zrobic
Member
Posts: 42,125
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 3 2025 08:15am
Czemu ten schizofrenik zasrywa kazdy temat swoja prywata?


Moze mu trzeba zrobić azyl jak fiflakowi na trujce xd
Member
Posts: 564
Joined: Oct 18 2003
Gold: 233.50
Sep 3 2025 10:43am
Na ar mialem soso blizz rozpal_wiadro 😅

E: tak blizz nie fb 😅👀


Jakie miałeś konto na AR?

Ja miałem neca Weed :P
/Coś ta stronka AR nie działa, ciekawe czy to siadło już kompletnie.


Ciebie zbanowali za postacie z 40 anni w inv? Albo to był Sisio, już nie pamiętam.
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Sep 3 2025 10:49am
Macie wybuchy gniewu w sytuacjach stresowych jak wam cos nie wychodzi? Jak se z tym radzicie?


1.kościół uspokaja albo kapliczki tak z pol h postać xD
2.muzyka relax
3.nikotyna łagodzi stres
4.spacery z pupilem
5.medytacja yoga itp
6.lekki drink na bazie spirytusu

Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 3 2025 10:52am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

1.kościół uspokaja albo kapliczki tak z pol h postać xD
2.muzyka relax
3.nikotyna łagodzi stres
4.spacery z pupilem
5.medytacja yoga itp
6.lekki drink na bazie spirytusu


KUTAS W DUPE A NIE
Member
Posts: 42,125
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 3 2025 10:55am
Jakie miałeś konto na AR?



Ciebie zbanowali za postacie z 40 anni w inv? Albo to był Sisio, już nie pamiętam.


Właśnie nie moge sobie przypomnieć, nawet próbowałem sie na stronie zalogować ale wyskakiwał błąd chuj wie :c
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 05:54am
Jakie miałeś konto na AR?



Ciebie zbanowali za postacie z 40 anni w inv? Albo to był Sisio, już nie pamiętam.


Tak mnie :D
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 9 2025 12:12pm
przedawkował kofeinę :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll