d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Musimy Porozmawiac O Uzytkowniku Fafnirek
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Sep 3 2025 02:33am
Jak mozna podniecac sie animowanymi kobietami, moze zaloz spodnie drogi kolego :mellow:
Member
Posts: 10,802
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Sep 3 2025 02:34am
nieciekawy sig :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 02:50am
Czy to jest jakiś personalny atak?
nieciekawy sig :mellow:


To mi się ma podobać.
/Na wypadek dałem reporta.

This post was edited by fafnirek on Sep 3 2025 02:53am
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 3 2025 03:02am
Wściekłe ataki personalne drogiego kolegi tego się nie spodziewałem :o
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 03:14am
Wściekłe ataki personalne drogiego kolegi tego się nie spodziewałem :o


Za dużo sobie pozwala.
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 3 2025 03:59am
Ja tam nie wnikam każdy ma swoje fetysze 🤷‍♀️
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 04:01am
Ja tam nie wnikam każdy ma swoje fetysze 🤷‍♀️


Ja tam wybieram z galerii premade, to było najlepsze, co gościu miał w ofercie, raz poprosiłem o wykonanie siga z własnym zamysłem, to wyszła kupa straszna, że nawet go sobie nie zachowałem na potem.
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 3 2025 04:03am
Ja tam wybieram z galerii premade, to było najlepsze, co gościu miał w ofercie, raz poprosiłem o wykonanie siga z własnym zamysłem, to wyszła kupa straszna, że nawet go sobie nie zachowałem na potem.


Ja mialem kiedys zajebisty sig ava i profil robił mi RoicCrx ale przepadł razem z kontem 😅 teraz to byle co ustawiam wyjebane mam 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 04:05am
Ja mialem kiedys zajebisty sig ava i profil robił mi RoicCrx ale przepadł razem z kontem 😅 teraz to byle co ustawiam wyjebane mam 😋


Mi się te sigi szybko nudzą, ale kolekcjonuję je, żeby po prostu mieć i sobie zmieniać, jak mam taką potrzebę. Następny sig już jest wypatrzony i będzie trochę w innym stylu i będzie tylko 100 fg kosztował.
Member
Posts: 9,155
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Sep 3 2025 04:24am
Wściekłe ataki personalne drogiego kolegi tego się nie spodziewałem :o

To jest tylko kulturalna uwaga drogi kolego b)
Go Back To Polska Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll