d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1120121122123124427Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 3 2025 01:51am
fajny sig Faf :> ja jestem po 2 kawkach i chyba trzecia będzie z mlekiem i cukrem a co do zakupów to chyba postawie na monsterki a nie argusy dzisiaj...jeszcze kurwa 9 dni do hajsu :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 01:54am
fajny sig Faf :> ja jestem po 2 kawkach i chyba trzecia będzie z mlekiem i cukrem a co do zakupów to chyba postawie na monsterki a nie argusy dzisiaj...jeszcze kurwa 9 dni do hajsu :(


Ja mam wybór, albo do roboty, albo robić obiady w domu, komuś bliskiemu z kim mieszkam, nie podoba się to, że siedzę na zasiłku, więc pewnie pójdę do roboty :D bo obiadów nie lubię gotować. A tak fajnie się na zasiłku siedziało :( koniec tego dobrego.
Member
Posts: 34,154
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 3 2025 01:55am
Jak rozpuszczalna, to musi być z mlekiem i łyżeczka cukru do tego.


No kawka z mlekiem i duzot cukru to tak zwana brazylijska kawka B)

Pilemt takie za małolata przed pracka B)

This post was edited by kondes on Sep 3 2025 01:56am
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 3 2025 01:57am
Ja mam wybór, albo do roboty, albo robić obiady w domu, komuś bliskiemu z kim mieszkam, nie podoba się to, że siedzę na zasiłku, więc pewnie pójdę do roboty :D bo obiadów nie lubię gotować. A tak fajnie się na zasiłku siedziało :( koniec tego dobrego.


ja lubię gotować ... w końcu jestem kucharzem ;) będziesz miał mało czasu na 1+ ale za to wiecej kasy na setki . a jak jest z robotą w Twojej okolicy? łatwo znalezc? tutaj jest chujnia niesamowita...zostaje Olsztyn i tyra w fabryce chyba że masz fach :ph34r:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 01:59am
ja lubię gotować ... w końcu jestem kucharzem ;) będziesz miał mało czasu na 1+ ale za to wiecej kasy na setki . a jak jest z robotą w Twojej okolicy? łatwo znalezc? tutaj jest chujnia niesamowita...zostaje Olsztyn i tyra w fabryce chyba że masz fach :ph34r:


Na chwilę obecną pewnie Faurecia, gdzie robią deski rozdzielcze do aut, albo TPV, gdzie montują telewizory, na nic innego nie liczę, to pewnie będzie coś z tych dwóch zakładów.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 3 2025 02:08am
Na chwilę obecną pewnie Faurecia, gdzie robią deski rozdzielcze do aut, albo TPV, gdzie montują telewizory, na nic innego nie liczę, to pewnie będzie coś z tych dwóch zakładów.


czyli robota jest. ja np na taśmie psychicznie nie dałbym rady...wgle jakaś praca pod presją by mnie zniszczyła :( a moze zacznij dillować? dillowanie rąk nie brudzi B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 02:14am
czyli robota jest. ja np na taśmie psychicznie nie dałbym rady...wgle jakaś praca pod presją by mnie zniszczyła :( a moze zacznij dillować? dillowanie rąk nie brudzi B)


Miałem kiedyś takie pomysły, ale to raczej nie dla mnie :D
Member
Posts: 34,154
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 3 2025 03:03am
czyli robota jest. ja np na taśmie psychicznie nie dałbym rady...wgle jakaś praca pod presją by mnie zniszczyła :( a moze zacznij dillować? dillowanie rąk nie brudzi B)


Tak samo jak hodowanie drogi kolego B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 03:37am
A, zrobię sobie kawkę B)
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 3 2025 03:49am
A, zrobię sobie kawkę B)


ja kupcie strzeliłem śliczną i zaraz idę po Argusy Strong B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1120121122123124427Next
Add Reply New Topic New Poll