d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1118119120121122273Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 2 2025 09:46pm
dobry :) miłego dnia wszystkim :wub:
co do fg przydało by mi się troche platyny do warframe :( skąd masz takie bogactwo?


Nie chwalę się :ph34r: część moje, część przetrzymuję dla kogoś, ale donate dam, bo jestem bardzo szczodry.
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 3 2025 01:43am
Nie chwalę się :ph34r: część moje, część przetrzymuję dla kogoś, ale donate dam, bo jestem bardzo szczodry.


o jaa... wyjebiście :) dzięki Misiu Kolorowy :blush: kupię sobie platynkę i będę pykał całą noc :> a Ty co dzis planujesz? ja mam pare groszy w kieszeni i korci iść do lidla
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 01:47am
o jaa... wyjebiście :) dzięki Misiu Kolorowy :blush: kupię sobie platynkę i będę pykał całą noc :> a Ty co dzis planujesz? ja mam pare groszy w kieszeni i korci iść do lidla


Zaraz będę do lekarza jechał, mam na 13:35 i po leki, które i tak wypierdalam. Szkoda mojego czasu w ogóle.
/Zedytowałem posta, bo już gdzieś oferowałeś 1100 fg w temacie warframe :D dzięki :*

This post was edited by fafnirek on Sep 3 2025 01:50am
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 3 2025 01:50am
Zaraz będę do lekarza jechał, mam na 13:35 i po leki, które i tak wypierdalam. Szkoda mojego czasu w ogóle.


ja byłem w Zus złożyć papiery na rentę B) mam nadzieję że mi zaocznie przyznają bo nie chce mi się do Olsztyna jechać. masz schizo - bierz leki :lol:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 01:52am
ja byłem w Zus złożyć papiery na rentę B) mam nadzieję że mi zaocznie przyznają bo nie chce mi się do Olsztyna jechać. masz schizo - bierz leki :lol:


Ponoć to nie jest schizo, tylko to była psychoza narkotykowa w moim wypadku, na to nie trzeba się całe życie faszerować.
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 3 2025 01:54am
Ponoć to nie jest schizo, tylko to była psychoza narkotykowa w moim wypadku, na to nie trzeba się całe życie faszerować.


narkotykowy szał :drool:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 01:57am
narkotykowy szał :drool:


No trochę tego przyjąłem w życiu... W sumie zioło przede wszystkim było destrukcyjne w moim wykonaniu. Dobrze, że się uspokoiłem w znacznym stopniu. Teraz to w sumie tylko alkohol.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 3 2025 05:13pm
Nie spie 🤷‍♀️
Member
Posts: 3,108
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,752.98
Warn: 50%
Sep 3 2025 06:57pm
Dluga te inscenizacje cwiczyliscie z tej strony? Szczodra ssj wiktoria godna winszowania i ten plottwister w budzacych litosc xD brawa!!
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 4 2025 06:04am
Nie śpię :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev1118119120121122273Next
Add Reply New Topic New Poll