o jaa... wyjebiście :) dzięki Misiu Kolorowy :blush: kupię sobie platynkę i będę pykał całą noc :> a Ty co dzis planujesz? ja mam pare groszy w kieszeni i korci iść do lidla
Zaraz będę do lekarza jechał, mam na 13:35 i po leki, które i tak wypierdalam. Szkoda mojego czasu w ogóle.
/Zedytowałem posta, bo już gdzieś oferowałeś 1100 fg w temacie warframe

dzięki :*
This post was edited by fafnirek on Sep 3 2025 01:50am