d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1119120121122123428Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 2 2025 11:09pm
Ja zaraz też kawka dziś jak nic będą dwie minimum B)


Ja pewnie dzień zakończę tradycyjnie, jakieś 3-4.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 12:36am
Może nawet 5 będzie, bo robię kolejną właśnie.
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 3 2025 12:43am
Ledwo skończyłem loc pierwszą a już mam chętne na kolejną
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 12:49am
Ledwo skończyłem loc pierwszą a już mam chętne na kolejną


Też tak mam 😅 ale na razie chyba sobie pit stop robię.
Member
Posts: 13,419
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 3 2025 01:13am
zepsul mi sie ekspres do kawy :cry:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 01:13am
zepsul mi sie ekspres do kawy :cry:


Nie będzie kawki :(
Member
Posts: 13,419
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 3 2025 01:19am
Nie będzie kawki :(


chyba wypije rozpuszczalna z tej rozpaczy
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 01:22am
chyba wypije rozpuszczalna z tej rozpaczy


Od biedy rozpuszczalna też jest dobra. Ja piję taką raz dziennie zazwyczaj, w przerwie między sypaną.
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 3 2025 01:30am
Ja rozsczlna to tylko z mlekiem bez wypiłem chyba poniedziałek i już nie chce więcej B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 3 2025 01:32am
Ja rozsczlna to tylko z mlekiem bez wypiłem chyba poniedziałek i już nie chce więcej B)


Jak rozpuszczalna, to musi być z mlekiem i łyżeczka cukru do tego.
Go Back To Polska Topic List
Prev1119120121122123428Next
Add Reply New Topic New Poll