Bitkojny to pewnego dnia jebną.
A co do złota to już lepiej, tylko też nie wiadomo czy nie jesteśmy przypadkiem na górce:(
Nie możemy być na górce, bo złoto nie jest inflacyjne. Nie wiadomo czy odkryjemy całe złoto patrząc że większość jest w morzach i strumieniach
Obecnie typie ETF na XTB. Unikam freedom24 bo to ruska strona od ruskiego typa który teraz jest w Kazachstanie
Obligacje też są super, ale mała mniejszy zysk.
Złoto dodatkowo ponoć na przekroju lat 20-30 mniejsza stopę 🦶 👅 niż etc. Ale co stoi na przeszkodzie by mieć i etf i obligacje.
Obecnie całe 800 plus mojej córki inwestowałem w złoto ale zacząłem się zastanawiać czy etf i obligacje 10 letnie nie lepsze.