d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto Tu Gra W D2r ?
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,141
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 2 2025 01:56am
kondes gejek lubi koty chyba to przez ich psoty może ma kota w domu jak nie to na forum


Skont wiesz :o
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 2 2025 01:57am
kondes gejek lubi koty chyba to przez ich psoty może ma kota w domu jak nie to na forum


Koty sa zajebiste sam mam 3 pomarańczowe ❤️
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 2 2025 02:11am
Koty sa zajebiste sam mam 3 pomarańczowe ❤️


myslales zeby sprobowac innych smakow?
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 2 2025 02:17am
myslales zeby sprobowac innych smakow?


Próbowałem, tez były zajebiste 😋
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 2 2025 01:06pm
myslales zeby sprobowac innych smakow?


Ruda smakuje najlepiej. Sam mam rudą.
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Sep 2 2025 01:07pm
Ruda smakuje najlepiej. Sam mam rudą.


ja mialem zawsze czarne, szare, a raz szylkretowego persa
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 2 2025 02:23pm
ja mialem zawsze czarne, szare, a raz szylkretowego persa


Musiałem sobie wygooglować, co to znaczy szylkretowy :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev1456
Add Reply New Topic New Poll