d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sobie Ostatnio Kupiłeś
Prev167891049Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,635
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 1 2025 09:35am
Barmańska to dobry trunek? :P z tego co wiem, to wiele rzeczy niby nie możesz, a i tak naginasz przestrzeń :+)


na barmańską nie mam ochoty ale napił bym się vódki z sprite :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 09:44am
na barmańską nie mam ochoty ale napił bym się vódki z sprite :(


Ty byś się napił Argusa :P
Member
Posts: 30,635
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 1 2025 09:49am
Ty byś się napił Argusa :P


dzisiaj rano 3 strzeliłem...ciśnienie spadło trochę :unsure: przyganiał kocioł garnkowi :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 09:51am
dzisiaj rano 3 strzeliłem...ciśnienie spadło trochę :unsure: przyganiał kocioł garnkowi :D


Od czwartku nie napiłem się alkoholu, to się może jednak szybko zmienić, nie wiem, czy nie dzisiaj nawet jak mnie najdzie ochota na setunie :+) szkoda, że kiwi nie ma w Dino :( bardzo dobre było.
Member
Posts: 30,635
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 1 2025 10:01am
Od czwartku nie napiłem się alkoholu, to się może jednak szybko zmienić, nie wiem, czy nie dzisiaj nawet jak mnie najdzie ochota na setunie :+) szkoda, że kiwi nie ma w Dino :( bardzo dobre było.


ja bym spróbował tej słynnej czekolady z pomarańczą...musi być cudowna :drool: dawaj 0.5 jakieś strzel sobie na wieczór lepszy :angel:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 10:40am
ja bym spróbował tej słynnej czekolady z pomarańczą...musi być cudowna :drool: dawaj 0.5 jakieś strzel sobie na wieczór lepszy :angel:


Fakt, ta czekoladka dobra jest :+) ja pół litra, to w towarzystwie jedynie.
Member
Posts: 30,635
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 1 2025 11:17am
Fakt, ta czekoladka dobra jest :+) ja pół litra, to w towarzystwie jedynie.


idz pod sklep. towarzystwo się znajdzie zawsze :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 11:23am
idz pod sklep. towarzystwo się znajdzie zawsze :D


Nie mam ochoty :unsure: nie wiem, czy setkę w ogóle kupię.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 12:46pm
Świecę zapachową, oranżadę, kulkę pod pachę i piwo somersby.
Member
Posts: 42,105
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 1 2025 12:48pm
3 wody bez gazu 👀
Go Back To Polska Topic List
Prev167891049Next
Add Reply New Topic New Poll