d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co To Się Stanęło?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 1 2025 08:06am
Telewizor sobie włącz :+)


Na to trzeba dać pieniążek B)

Na telefonie mam tv 😅


O to to :thumbsup:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 10:56am
A o kim mówisz właściwie? Ja tutaj widzę tylko jednego nowego komandosa.
Member
Posts: 3,108
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,762.98
Warn: 50%
Sep 1 2025 11:02am
XD kabanostulejek?
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 1 2025 11:35am
A o kim mówisz właściwie? Ja tutaj widzę tylko jednego nowego komandosa.


Jakieś gule i inne takie których nazw już nie pamiętam nawet B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 11:37am
Jakieś gule i inne takie których nazw już nie pamiętam nawet B)


Byli tylko na chwilę :+) ta sekcja robi się zamkniętym kręgiem :D
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 1 2025 11:42am
Byli tylko na chwilę :+) ta sekcja robi się zamkniętym kręgiem :D


Ja czekam z niecierpliwością na powrót tylko jednego komandosa B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 11:43am
Ja czekam z niecierpliwością na powrót tylko jednego komandosa B)


Aż tak za nim tęsknisz? :+)
Member
Posts: 3,108
Joined: Dec 30 2023
Gold: 1,762.98
Warn: 50%
Sep 1 2025 11:59am
HAHAHAHAHAHAHAH
piekne to jest
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 1 2025 12:08pm
Ja czekam z niecierpliwością na powrót tylko jednego komandosa B)


Na pewno jest już wśród nas 😅😋
Member
Posts: 34,190
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Sep 1 2025 12:26pm
Aż tak za nim tęsknisz? :+)


Jak to mówią kto się czubi ten się lubi B)


Na pewno jest już wśród nas 😅😋


To dziwne, że jeszcze nie pękł :D
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll