Od czwartku nie napiłem się alkoholu, to się może jednak szybko zmienić, nie wiem, czy nie dzisiaj nawet jak mnie najdzie ochota na setunie :+) szkoda, że kiwi nie ma w Dino :( bardzo dobre było.
ja bym spróbował tej słynnej czekolady z pomarańczą...musi być cudowna

dawaj 0.5 jakieś strzel sobie na wieczór lepszy