d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sobie Ostatnio Kupiłeś
Prev15678949Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 04:49am
no wiesz, zielonego nie ma, tylko czerwony i niebieski, ale kręciłem szlugi ze 2 lata jak były gorsze czasy, imo te kręcone mają lepszy smak


Ja kręcę już od pół roku i smakują mi lepiej, niż sklepowe.
Member
Posts: 30,630
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 1 2025 05:01am
Ja kręcę już od pół roku i smakują mi lepiej, niż sklepowe.


mam tak samo. nie wiem jak szkodliwy jest ten tytoń ale chyba nie dodają do niego chemii co jest na +
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 06:14am
Blacka, bo nie było moich tigerów.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 09:00am
Jogurt, dużo ich piję ostatnio.
Member
Posts: 30,630
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 1 2025 09:17am
Blacka, bo nie było moich tigerów.


próbowałeś dupnąć monsterka drogi kolego? najlepszy energol ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 09:19am
próbowałeś dupnąć monsterka drogi kolego? najlepszy energol ;)


Piłem to kilka lat temu i wtedy mi nie posmakował :wacko: druga sprawa, że ja nie chcę takich dużych puszek kupować, a monster nie ma mniejszych, dlatego wolę tigera, poza tym mi po prostu smakuje.
Member
Posts: 30,630
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 1 2025 09:25am
Piłem to kilka lat temu i wtedy mi nie posmakował :wacko: druga sprawa, że ja nie chcę takich dużych puszek kupować, a monster nie ma mniejszych, dlatego wolę tigera, poza tym mi po prostu smakuje.


ja po 14stce kupie sobie moje ulubione redbulle o smaku vanilli i jagody ;) do 12 jeszcze jednak dużo czasu :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 09:26am
ja po 14stce kupie sobie moje ulubione redbulle o smaku vanilli i jagody ;) do 12 jeszcze jednak dużo czasu :(


Ta i alkohol sobie kupisz :P
Member
Posts: 30,630
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Sep 1 2025 09:31am
Ta i alkohol sobie kupisz :P


mam na karcie napisane że mam wysokie szanse na choroby kardiologiczne i krążeniowe :( nie mogę pić ale jak widzę na półce dobry trunek to muszę go skosztować :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 09:32am
mam na karcie napisane że mam wysokie szanse na choroby kardiologiczne i krążeniowe :( nie mogę pić ale jak widzę na półce dobry trunek to muszę go skosztować :(


Barmańska to dobry trunek? :P z tego co wiem, to wiele rzeczy niby nie możesz, a i tak naginasz przestrzeń :+)
Go Back To Polska Topic List
Prev15678949Next
Add Reply New Topic New Poll