d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1116117118119120273Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 31 2025 03:21am
nigdy :rolleyes: w niedziele oddaje się zadumie nad życiem istnieniem i śmiercią oraz nad planami Pana Boga i Jezusa do do mojego życia. alkohol by tylko przeszkadzał :unsure:


Ja byłem wcześniej pod sklepem, a tam znajomy tak napruty już o tej godzinie, że do domu szedł zygzakiem. Król życia.
Member
Posts: 30,845
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 31 2025 03:25am
Ja byłem wcześniej pod sklepem, a tam znajomy tak napruty już o tej godzinie, że do domu szedł zygzakiem. Król życia.


ja tylko czystą wódką potrafię doprowadzić się do takiego stanu. na szczęście gorzały praktycznie nie tykam chyba że drinki ;) mi lekka faza wystarcza na razie . drzemałeś już?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 31 2025 03:27am
ja tylko czystą wódką potrafię doprowadzić się do takiego stanu. na szczęście gorzały praktycznie nie tykam chyba że drinki ;) mi lekka faza wystarcza na razie . drzemałeś już?


Jeszcze nie. No on pił chyba czystą, codziennie wali pół litra, ma 55 lat i nie wydaję mi się, żeby długo pożył przy takim obcowaniu z alkoholem. Bardzo go lubię, ale nie widać dla niego ratunku już.
Member
Posts: 30,845
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 31 2025 03:28am
Jeszcze nie. No on pił chyba czystą, codziennie wali pół litra, ma 55 lat i nie wydaję mi się, żeby długo pożył przy takim obcowaniu z alkoholem. Bardzo go lubię, ale nie widać dla niego ratunku już.


ja nie lubię się całkiem upodlić i nie ogarniać co się dzieje. lubie jak już mówiłem "średnią" fazę . Argusy Strong są do tego idealne :D zawsze zastanawia mnie skąd tacy ludzie mają na to pieniadzę... przecież wódka jest droga
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 31 2025 03:30am
ja nie lubię się całkiem upodlić i nie ogarniać co się dzieje. lubie jak już mówiłem "średnią" fazę . Argusy Strong są do tego idealne :D zawsze zastanawia mnie skąd tacy ludzie mają na to pieniadzę... przecież wódka jest droga


Zarabia 1500 zł tygodniowo ponoć, ale i tak większość wypłaty mu partnerka zabiera.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 06:08am
Nie śpię :blush:
Member
Posts: 30,845
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 1 2025 01:17pm
trzeba się kłaść ! Dobranoc Dobrodzieje Kochane! :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 02:03pm
trzeba się kłaść ! Dobranoc Dobrodzieje Kochane! :blush:


Dobranoc, cbx :hug:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 1 2025 04:58pm
Jeszcze nie śpię.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 1 2025 05:40pm
Jeszcze nie śpię.


Klamczuszek 👀

Nie no, nie śpię 😅 grałem w brawl stars.


Ja próbuje ale nie mogę zasnąć 😡😅

This post was edited by Mis_nom on Sep 1 2025 05:56pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1116117118119120273Next
Add Reply New Topic New Poll