A mojego energola nie było w sklepie, skończyły się, były jakieś inne, których nie lubię, więc kupiłem colę w puszce. W niedzielę nie pijesz? Pierdolisz.
nigdy

w niedziele oddaje się zadumie nad życiem istnieniem i śmiercią oraz nad planami Pana Boga i Jezusa do do mojego życia. alkohol by tylko przeszkadzał