d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1115116117118119273Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 10:01pm
Że życie ma sens

Jest na YouTube w sumie oglądałem go chyba z 20 razy ale ostatnio jakoś 10 lat temu 😅


Obejrzę sobie kiedyś :+)
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 10:03pm
Obejrzę sobie kiedyś :+)


Obejrzyj :D zajebisty film o małym budżecie
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 11:03pm
Obejrzyj :D zajebisty film o małym budżecie


Z reguły nie oglądam filmów, bo mnie raczej nie interesują, ale jak mówisz, że to jest na yt, to może będzie mi się kiedyś na tyle nudziło, że obejrzę se :+)
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 11:03pm
Z reguły nie oglądam filmów, bo mnie raczej nie interesują, ale jak mówisz, że to jest na yt, to może będzie mi się kiedyś na tyle nudziło, że obejrzę se :+)


Dobrze sie go na bombie oglada 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 11:56pm
Coś czuję, że w ciągu dnia się zdrzemnę.
Member
Posts: 30,848
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 31 2025 02:57am
wstałem o 7 na mszę a po 8 pospałem jeszcze do 10. zrobiłem zakupy a teraz czas na.... ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 31 2025 03:08am
wstałem o 7 na mszę a po 8 pospałem jeszcze do 10. zrobiłem zakupy a teraz czas na.... ;)


Argusa :drool:
Member
Posts: 30,848
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 31 2025 03:11am
Argusa :drool:


nie dziś niedziela wiec tylko kawka energole i modlitwa choć jest handlowa i diabeł kusi :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 31 2025 03:14am
nie dziś niedziela wiec tylko kawka energole i modlitwa choć jest handlowa i diabeł kusi :(


A mojego energola nie było w sklepie, skończyły się, były jakieś inne, których nie lubię, więc kupiłem colę w puszce. W niedzielę nie pijesz? Pierdolisz.
Member
Posts: 30,848
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 31 2025 03:19am
A mojego energola nie było w sklepie, skończyły się, były jakieś inne, których nie lubię, więc kupiłem colę w puszce. W niedzielę nie pijesz? Pierdolisz.


nigdy :rolleyes: w niedziele oddaje się zadumie nad życiem istnieniem i śmiercią oraz nad planami Pana Boga i Jezusa do do mojego życia. alkohol by tylko przeszkadzał :unsure:
Go Back To Polska Topic List
Prev1115116117118119273Next
Add Reply New Topic New Poll