d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shisha - Do Zwykłego Tytoniu
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 11:04am
Nie paliłem z bonia 6 lat, kiedyś nonstop.


Mnie wkurwiało bo zawsze ktos albo rozjebał szklo albo cale bonio jak kiedys u mnie ziomek płukal bonio w umywalce zajebał i cale pękło z wiadrem i lolkiem jest spokoj 😅
Member
Posts: 34,162
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 30 2025 11:04am
brzmi jak recepta na rzucenie fajków B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 11:05am
Mnie wkurwiało bo zawsze ktos albo rozjebał szklo albo cale bonio jak kiedys u mnie ziomek płukal bonio w umywalce zajebał i cale pękło z wiadrem i lolkiem jest spokoj 😅


Raz ziomek kupił bonio, nie zdążył z niego zajarać nawet i już je potłukł 😅
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 11:19am
Raz ziomek kupił bonio, nie zdążył z niego zajarać nawet i już je potłukł 😅


No właśnie to jest to ze możesz mieć takie 5 lat a możesz mieć 5 minut 😂 widziałem na necie takie którymi rzucali i sie nie tłukły ale wchuj papy nn
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 30 2025 11:25am
tylko skręty turlam :mellow:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 04:43pm
Z sziszy paliłem może 2-3 razy w życiu i na pewno nie zwykły tytoń.
Member
Posts: 23,729
Joined: Jan 27 2009
Gold: 300.00
Aug 30 2025 06:25pm
tyx papierosowy cie zabije czlowieku
kup sobie w jakimś świecie zapalniczek "melasa do sziszy" i wegielki
Member
Posts: 668
Joined: Jul 16 2025
Gold: 70.21
Aug 30 2025 07:11pm
no to wiem że mokry xD Może jest tu jakis bohater co palił zwykły czysty tytoń z shishy i coś napisze na ten temat


nie rozumiem no z bonga czy z shishy bedzie podobnie czyli nieprzyjemnie

nie robi sie tak
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 08:35pm
Kiedyś jak bucha z tytoniem z bonga zajebałem na chatruletce, to gościu zza ekranu się za głowę złapał, że takiego dużego zajebałem. Spaliłem praktycznie całe bonio. Takie miałem płuca pojemne.
Go Back To Polska Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll