d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto Tu Gra W D2r ?
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Aug 30 2025 09:48am
jak ktoś gra to pomożecie mi z jedną stroną trade wyśle na pm'a bo nie wiem czemu mam na niej wszystkich offline
Member
Posts: 42,125
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 10:19am
Uważaj na linki które wysyłasz nawet na pm bo można wylapac autosuspa 😅

Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Aug 30 2025 10:20am
ok xD dzieki
Member
Posts: 35,057
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,573.57
Aug 30 2025 10:22am
Wybacz
Yeti
Pozdrawiam
Idę
Eskulap
Radom
Dodaj
Autor
Lokalizacja
Akurat
Joanna
Member
Posts: 34,138
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Aug 30 2025 11:05am
Wybacz
Yeti
Pozdrawiam
Idę
Eskulap
Radom
Dodaj
Autor
Lokalizacja
Akurat
Joanna


reported B)

wszyscu chyba tutaj grajom w tom gre B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 11:06am
Ja nie gram.
Member
Posts: 62,358
Joined: Dec 10 2008
Gold: 48,189.00
Aug 30 2025 01:06pm
gram w gre
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 30 2025 01:24pm
tylko pd2 czasami. czekam na nowy sezon juz ;)
Member
Posts: 37,063
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Aug 30 2025 01:25pm
Kurde, taka zajawka mnie ostatnio na drugiego diabła wzięła. Pograłbym, ale tylko po resecie, teraz to nawet nie ma sensu zaczynać
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Aug 30 2025 01:48pm
Kurde, taka zajawka mnie ostatnio na drugiego diabła wzięła. Pograłbym, ale tylko po resecie, teraz to nawet nie ma sensu zaczynać


graj non ladder ! Postać w perfy ubierasz i latasz pvp
Go Back To Polska Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll