d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shisha - Do Zwykłego Tytoniu
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Aug 30 2025 08:57am
Próbował ktoś palić z shishy zwykły tytoń do papierosów ? Chce kupić shishe i tak pytam żeby potem nie żałować
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 08:59am
Paliłem smakowe na tych wegielkach lata temu w sumie spoko to pachniało zwykły tyton z sziszy będzie pewnie jakbyś z bonia palil 😅
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Aug 30 2025 09:01am
Paliłem smakowe na tych wegielkach lata temu w sumie spoko to pachniało zwykły tyton z sziszy będzie pewnie jakbyś z bonia palil 😅


no tak się składa że pale z bonga xD ale jak widze ten cyban wielki w sishach to się trochę zastanawiam jak się z tego pali xD
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 09:05am
no tak się składa że pale z bonga xD ale jak widze ten cyban wielki w sishach to się trochę zastanawiam jak się z tego pali xD


Do sziszy masz specjalny tyton pamietam mokry byl 😅 normalnego jak zapalisz to Ci płuca rozjebie 😅
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Aug 30 2025 09:06am
Do sziszy masz specjalny tyton pamietam mokry byl 😅 normalnego jak zapalisz to Ci płuca rozjebie 😅


no to wiem że mokry xD Może jest tu jakis bohater co palił zwykły czysty tytoń z shishy i coś napisze na ten temat
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 09:09am
no to wiem że mokry xD Może jest tu jakis bohater co palił zwykły czysty tytoń z shishy i coś napisze na ten temat


Myślę ze chyba nawet tutaj nie ma takiego pojeba 😅

Podobno shisha jest tak szkodliwa jak czterdzieści papierosów 👀
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Aug 30 2025 09:12am
Myślę ze chyba nawet tutaj nie ma takiego pojeba 😅

Podobno shisha jest tak szkodliwa jak czterdzieści papierosów 👀


Ja tam wierze że jest na odwrót :D ta filtracja wody w shishy musi być lepsza od tej z bonga dzieki czemu buszek bedzie bardziej wposzo :D
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 09:17am
Ja tam wierze że jest na odwrót :D ta filtracja wody w shishy musi być lepsza od tej z bonga dzieki czemu buszek bedzie bardziej wposzo :D


Nie wiem nie zagłębiałem sie w ten temat w sumie to zapomniałem o istnieniu sziszy wolę bonio, wiadro, lolka 😋
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Aug 30 2025 09:20am
Nie wiem nie zagłębiałem sie w ten temat w sumie to zapomniałem o istnieniu sziszy wolę bonio, wiadro, lolka 😋


no tak xD bibułek unikam a wiadro to zabolałoby xDxD
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 10:58am
Nie wiem nie zagłębiałem sie w ten temat w sumie to zapomniałem o istnieniu sziszy wolę bonio, wiadro, lolka 😋


Nie paliłem z bonia 6 lat, kiedyś nonstop.
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll