☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Shisha - Do Zwykłego Tytoniu
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 90
Replies: 18
Track Topic
xGULx
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold
:
0.00
#1
Aug 30 2025 08:57am
Próbował ktoś palić z shishy zwykły tytoń do papierosów ? Chce kupić shishe i tak pytam żeby potem nie żałować
Mis_nom
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#2
Aug 30 2025 08:59am
Paliłem smakowe na tych wegielkach lata temu w sumie spoko to pachniało zwykły tyton z sziszy będzie pewnie jakbyś z bonia palil 😅
xGULx
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold
:
0.00
#3
Aug 30 2025 09:01am
Quote (
Mis_nom @ Aug 30 2025 04:59pm
)
Paliłem smakowe na tych wegielkach lata temu w sumie spoko to pachniało zwykły tyton z sziszy będzie pewnie jakbyś z bonia palil 😅
no tak się składa że pale z bonga xD ale jak widze ten cyban wielki w sishach to się trochę zastanawiam jak się z tego pali xD
Mis_nom
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#4
Aug 30 2025 09:05am
Quote (
xGULx @ Aug 30 2025 05:01pm
)
no tak się składa że pale z bonga xD ale jak widze ten cyban wielki w sishach to się trochę zastanawiam jak się z tego pali xD
Do sziszy masz specjalny tyton pamietam mokry byl 😅 normalnego jak zapalisz to Ci płuca rozjebie 😅
xGULx
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold
:
0.00
#5
Aug 30 2025 09:06am
Quote (
Mis_nom @ Aug 30 2025 05:05pm
)
Do sziszy masz specjalny tyton pamietam mokry byl 😅 normalnego jak zapalisz to Ci płuca rozjebie 😅
no to wiem że mokry xD Może jest tu jakis bohater co palił zwykły czysty tytoń z shishy i coś napisze na ten temat
Mis_nom
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#6
Aug 30 2025 09:09am
Quote (
xGULx @ Aug 30 2025 05:06pm
)
no to wiem że mokry xD Może jest tu jakis bohater co palił zwykły czysty tytoń z shishy i coś napisze na ten temat
Myślę ze chyba nawet tutaj nie ma takiego pojeba 😅
Podobno shisha jest tak szkodliwa jak czterdzieści papierosów 👀
xGULx
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold
:
0.00
#7
Aug 30 2025 09:12am
Quote (
Mis_nom @ Aug 30 2025 05:09pm
)
Myślę ze chyba nawet tutaj nie ma takiego pojeba 😅
Podobno shisha jest tak szkodliwa jak czterdzieści papierosów 👀
Ja tam wierze że jest na odwrót
ta filtracja wody w shishy musi być lepsza od tej z bonga dzieki czemu buszek bedzie bardziej wposzo
Mis_nom
Member
Posts: 42,135
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#8
Aug 30 2025 09:17am
Quote (
xGULx @ Aug 30 2025 05:12pm
)
Ja tam wierze że jest na odwrót :D ta filtracja wody w shishy musi być lepsza od tej z bonga dzieki czemu buszek bedzie bardziej wposzo :D
Nie wiem nie zagłębiałem sie w ten temat w sumie to zapomniałem o istnieniu sziszy wolę bonio, wiadro, lolka 😋
xGULx
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold
:
0.00
#9
Aug 30 2025 09:20am
Quote (
Mis_nom @ Aug 30 2025 05:17pm
)
Nie wiem nie zagłębiałem sie w ten temat w sumie to zapomniałem o istnieniu sziszy wolę bonio, wiadro, lolka 😋
no tak xD bibułek unikam a wiadro to zabolałoby xDxD
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#10
Aug 30 2025 10:58am
Quote (
Mis_nom @ Aug 30 2025 05:17pm
)
Nie wiem nie zagłębiałem sie w ten temat w sumie to zapomniałem o istnieniu sziszy wolę bonio, wiadro, lolka 😋
Nie paliłem z bonia 6 lat, kiedyś nonstop.
Go Back To
Polska
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact