d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Sobie Ostatnio Kupiłeś
Prev12345649Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 08:15am
2 wody bez gazu i fajki


Nie kręcisz?
Member
Posts: 42,099
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 08:16am
Nie kręcisz?


W szpitalu jestem nie chce mi sie 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 08:17am
W szpitalu jestem nie chce mi sie 😅


Co Ci jest? 🥺
Member
Posts: 42,099
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 08:18am
Co Ci jest? 🥺


A umówiłem sie na ogolny przegląd 35 na karku by pasowało obejrzeć czy wszystko gra 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 08:18am
A umówiłem sie na ogolny przegląd 35 na karku by pasowało obejrzeć czy wszystko gra 😅


I czy się nie sypiesz 😅
Member
Posts: 42,099
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 08:19am
I czy się nie sypiesz 😅


Miałem w kwietniu robione usg i było wszystko ok zobaczę czy nadal jest tylko szerszy zakres badań mam
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 08:21am
Miałem w kwietniu robione usg i było wszystko ok zobaczę czy nadal jest tylko szerszy zakres badań mam


No tak, o zdrówko trzeba dbać.
Member
Posts: 42,099
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 30 2025 08:22am
No tak, o zdrówko trzeba dbać.


No trzeba trochę chujowo mi termin wypadł bo na ostatni weekend wakacji ale i tak nie pije to jebac 😅
Member
Posts: 302
Joined: Aug 25 2025
Gold: 0.00
Aug 30 2025 08:23am
paczuszke ps'ów w bongu pale tyte nie lubie bibułek xD
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 30 2025 08:38am
paczuszke ps'ów w bongu pale tyte nie lubie bibułek xD


Też kiedyś z bonga paliłem tytoń 😅 ja sobie kupiłem kefir.
Go Back To Polska Topic List
Prev12345649Next
Add Reply New Topic New Poll